Bez drátu a ještě vás odstřihne od okolního hluku? Jasně! Pokročilý model MOMENTUM WIRELESS, s automatickým přihlašování Bluetooth k mobilům poskytuje posluchačům komfort bezpečného bezdrátového připojení a dokonalý zvuk Sennheiser. Deptá vás hluk okolí? Jednoduchá pomoc! Integrovaný aktivní systém NoiseGard Hybrid zvládá utišit letadlo, hlučné haly, open space pracoviště, nádraží vlaky i autobus. Najednou jste v tichu a můžete poslouchat svou hudbu. MOMENTUM WIRELESS jsou vytvořeny jak pro náročný provoz na cestách či procházkách, tak i pro audiofilní vnímání hudby v domácích podmínkách. Díky pokročilé elektronice vám tato sluchátka kdekoli vytvoří tichý kout pro poslech hudby, filmů nebo i samotný odpočinek.

Chcete fakt stylová elegantní sluchátka, která sluší? Ideální volbou jsou Momentum Wireless s měkkou kvalitní anglickou kůží ošetřenou proti vlivům vody a potu. Integrovaný všesměrový mikrofon umožní snadné telefonování s mobilními telefony, bez potřeby ohledů na umístění externího mikrofonu.

Doma jako na koncertě

Relaxace doma s perfektním hudebním obrazem? Cenově přístupná sluchátka Sennheiser HD 471 s velkými a pohodlnými náušníky jsou vybavena maximem pro dokonalý audiofilní poslech. Jejich mimořádně lehká membrána je schopna reprodukovat hudbu v udivujících podrobnostech a s maximální dynamikou. Jsou svými vlastnostmi a výbavou schopná plně uspokojit náročného posluchače jak na cestách, tak i při domácím poslechu i audiofilních nahrávek z velmi kvalitních domácích aparatur. Díky velkému podílu nízkých kmitočtů je lze využít i pro počítačové hry a poslech domácích kin. Precizní vykreslení středních a vyšších kmitočtů umožňuje velmi výrazný prostorový vjem a přirozenou lokalizaci jednotlivých efektů.

Potřebujete nakopnout?

Hudební doprovod u sportu je droga zcela legální a přesto udělá divy. Sportovní sluchátka Sennheiser z řady 686 jsou dokonalým propojením kvalitního dynamického zvuku, odolných materiálů a promyšlené In-Ear konstrukce. Díky kvalitní reprodukci oblíbené hudby a odolné konstrukci se snadno dostanete do tempa při náročném tréninku i běžných sportech. Sluchátka jsou odolná proti vlhkosti, vodě a potu. Namáhané části sluchátek jsou vyrobeny z odolných hi-tech materiálů a kabel je vyztužen para-aramidovými vlákny, takže sluchátka nevyžadují zvláštní ohledy. Jsou vybavena speciálním tvarem Slide-To-Fit, který sluchátka drží v uchu i při prudkých sportovních pohybech. Ušní adaptér je vyroben z antimikrobiálního materiálu SteriTouch. Novinkou je oválně tvarovaný kabel zamezující zamotání a přenosu mechanických hluků. Ovladač na kabelu obsahuje všesměrový mikrofon pro snadné telefonování.

Pařani pozor!

Jestli jste zatím hráli bez sluchátek Sennheiser GAME ONE, tak jste si moc neužili. Tento model je vyvinutý pro plný požitek ze zvukových efektů při hraní nejnovějších počítačových her. Vynikající podání nejmenších detailů je schopné vyjádřit velice přesně prostorový obraz herní scény a napomáhá úspěšnému průběhu hry. Na pravé sluchátkové mušli je umístěn intuitivní ovladač hlasitosti pro snadnou a nerozptylující možnost regulovat hlasitost zvuku. Na pohyblivém raménku je instalován kvalitní noise-canceling mikrofon pro snadnou komunikaci se spoluhráči i se soupeři. Díky dynamické reprodukci je vhodný i pro poslech filmů a moderní hudby v perfektní kvalitě. Rozměry circumaurální sluchátkové mušle vyhoví i XXL uším.

Studio i v tramvaji

Dokonalé poslechové studio i v tramvaji! Model HD 630VB rozšiřuje nabídku audiofilních sluchátek k mimořádně kvalitním přehrávačům pro domácí i venkovní použití. HD 630VB s circum-aurálními, celokovovými, ale lehkými aluminiovými mušlemi, a uzavřenou ozvučnicí patří k vrcholu kvalitativní nabídky sluchátek k přenosným přehrávačům. Jsou výhodná jak pro domácí, tak venkovní použití, protože dokonale izolují od okolního rušivého hluku a nízká impedance vyhovuje přenosným přístrojům. Mimořádný frekvenční rozsah (10 Hz až 42 kHz s THD menším než 0,08 %) umožňuje přehrávat v perfektní kvalitě i audiofilní nahrávky ve vysokém rozlišení, kterých je na trhu stále více a více.

Mini rozměry – maximální zvuk

Sluchátka Sennheiser IE 60 jsou obdařena dynamickým reprodukčním systémem a neodymiovými magnety. Jejich mimořádně věrný, živý zvuk s velmi širokým frekvenčním rozsahem je doveden do uživatelské dokonalosti i výrazným tlumením vnímání okolního hluku. Vzhledem k velmi odolné robustní konstrukci je užitná hodnota těchto sluchátek mimořádně vysoká. Sluchátka jsou dodávána s exkluzivním pevným pouzdrem a s výrazně rozšířenou sadou ušních adaptérů z různých materiálů, velikostí i konstrukce.

Text nevyjadřuje názor redakce