Oslavu výročí již v průběhu roku pociťují i naši zákazníci. Mnoho akcí, speciálních nabídek a zákaznických setkání nás provází celým rokem a umocňuje tak naši nabídku 300 000 různých položek, z nichž vice jak třetina je tvořena spojovacím materiálem. Samozřejmostí je poskytnutí nejvyšší kvality produktů, zákaznicky orientovaného servisu a odborného poradenství. 

Jak to všechno začalo a kde jsme nyní?

V roce 1996 byla společnost Fabory založena v Brně a fungovala na regionální úrovni. 20-ti letou historii pomáhalo rozbíhat 7 zaměstnanců, z nichž 3 byli aktivními obchodními a technickými poradci.

V roce 2001 jsme pro lepší zásobování a spokojenost zákazníků otevřeli centrální sklad, který měl za úkol zásobovat přímo zákazníky i pobočky nejen v ČR, ale také v ostatních zemích střední a východní Evropy. Centralizoval se nákup a dodávky z mateřské společnosti v Tilburgu.

Fabory shop upraveny

Neustálý růst a rozšiřování zákaznické databáze a sítě nás v roce 2010 přivedlo k otevření moderního automatizovaného skladu v novém průmyslovém areálu ve Šlapanicích. Sklad nám umožňuje obsluhovat zákazníky efektivněji a splňovat tak nevyšší nároky našich partnerů.

V roce 2011 se našim majitelem stala společnost Grainger International – jeden z předních lídrů na trhu v průmyslových dodávkách po celém světě. Fabory tak získala partnera a podporu se kterou můžeme nyní nabízet daleko více produktů, zlepšovat služby a připravovat inovace, které nás odlišují od konkurence.

V současnosti je vám k dispozici 7 prodejen a široká sít kvalifikovaných obchodně technických zástupců. Naše webové stránky nabízí kompletní sortiment on-line tak, abyste měli přístup k našim produktům a produktovým informacím nepřetržitě.

V roce 2017 budeme pokračovat v rozšiřování servisních služeb, které zákazníkům nabízíme. Velké investice plánujeme do elektronického obchodování, nabídky logistických řešení a řešení přímo na míru zákazníkům. Jako naši zákazníci se můžete těšit na mnoho novinek, jak v sortimentu, tak také ve službách.

Fabory si udržuje rozsáhlý a aktuální přehled o trhu se spojovacím materiálem a novými spojovacími technologiemi. Spolu s důkladnou znalostí potřeb a přání našich zákazníků se toto know-how osvědčilo jako prvek, který nás ve světě spojovacího materiálu zřetelně odlišuje.

 

Petr Hendrych 

Obchodní ředitel CZ&SK

Text nevyjadřuje názor redakce