„Manažerům, kteří řídí týmy, často chybí vzdělání a znalosti zejména v oblasti řízení lidí a managementu. Což pak může způsobovat demotivaci, nespokojenost nebo právě i vyšší fluktuaci,“ říká Mgr. Štěpán Mika, ředitel Central European Management Institute (CEMI).

„Je ale důležité, aby manažer v rámci sebereflexe pochopil, že v řízení lidí má mezery a začal v této oblasti něco dělat,“ dodává Mgr. Štěpán Mika, který se zaměřuje na vzdělávání manažerů online formou.

Dnes je ale situace taková, že manažeři stále více bojují s nedostatkem času. To, že mohou studovat online, odkudkoliv a kdykoliv jim to čas dovolí, je pro ně velice komfortní. Navíc zájem o online studium rok od roku roste, institut CEMI působí již od roku 2011 a jeho výukou prošlo již přes 1000 absolventů.

Online studium jim šetří čas

„I když výuka probíhá online, na úvodním soustředění poznají studenti všechny lektory CEMI osobně a kdykoliv v průběhu výuky se s nimi mohou spojit po skype, e-mailem, telefonicky či jakkoliv jinak,“ dodává Mgr. Štěpán Mika.

Na CEMI vyučuje 45 uznávaných lektorů z České republiky i ze zahraničí.

cemi

 

 

 

 

 

 

 

Mgr. Štěpán Mika, ředitel institutu CEMI, který se online vzdělávání manažerů věnuje od roku 2011.
Autor: CEMI

Mezi lektory patří významné kapacity z různých oborů jako například Ing. Eva Matoušková; MUDr. Rudolf Střítecký; JUDr. Josef František Staněk, Ph.D., MBA; JUDr. Oldřich Vacek a mnoho dalších. Nyní pro CEMI působí 45 lektorů a to nejen z České republiky ale i ze zahraničí.

Aktuálně CEMI nabízí 9 MBA a LLM oborů, 7 v češtině a 2 v angličtině. Studovat zde můžete tyto MBA a LLM obory: Executive MBA, Bezpečnostní a krizový management, Ekonomika a finanční management, Management obchodu, Management zdravotnictví, Veřejná správa, Korporátní právo. V angličtině pak Global Business Leadership a Marketing Management and International Business.

Přijímací zkoušky nejsou, ale musíte splnit podmínky pro přijetí. Výhodou je i to, že školné můžete uhradit i na splátky.

„V rámci překročení hranice 1000. absolventa jsme připravili speciální cenovou nabídku pro nové zájemce, kteří na školném všech programů ušetří 36.300 Kč,“ uzavírá ředitel Mgr. Štěpán Mika. Zájemci tak mohou začít studovat již za 79.900,- Kč bez DPH.

Uzávěrka příjmu přihlášek do jarních studijních programů končí již 8. března. Další příležitost pro zahájení studia bude až opět v říjnu.

Více o Central European Management Institute najdete na cemi.cz.

Text nevyjadřuje názor redakce