Aplikace, která nemá na českém trhu obdoby a nabízí silné šifrování, je vhodná pro široké spektrum zákazníků od zdravotnictví, přes finanční služby, výrobní firmy, advokáty, notáře, daňové poradce a účetní, až po státní instituce.  Odborník na počítačovou bezpečnost Petr Samek uvádí konkrétní příklad využití:

Každý poskytovatel zdravotní péče řeší problematiku zasílání citlivých údajů - lékařských zpráv či laboratorních výsledků. Většinou tato data posílá e-mailem nebo sdílí přes veřejná úložiště. Tento způsob komunikace však v sobě skrývá řadu potenciálních rizik, s přímým dopadem na klienta, pověst společnosti i na ekonomické výsledky.  

Řešení Safety4Transfer 

Aplikace Safety4Transfer vyniká kombinací vysoké úrovně zabezpečení a uživatelské přívětivosti. „Není třeba provádět složitou konfiguraci ani pracovat s certifikáty. Funguje to jednoduše – uživatel si v prostředí aplikace vyberu složku, ze které chce odeslat soubory, ty označí pro odeslání, vybere příjemce a klikne na Odeslat,“ popisuje Samek a zároveň dodává, že aplikaci je možné používat také jako serverovou službu. „Ta zajišťuje plně automatizovanou bezpečnou výměnu dat, mezi definovanými informačními systémy,“ dodává.  

Více informací a možnost vyzkoušení aplikace zdarma získáte na www.safety4transfer.com

 

Text nevyjadřuje názor redakce