Uvažovali jste někdy, že i při plánování vaší terasy či zahrady lze využít váš mobilní telefon nebo tablet? Díky rozšířené realitě si nyní můžete vizualizovat, jak konkrétně bude pergola v daném prostoru vypadat a nastavit si její optimální rozměr a vzhled. Plánování se tak stává o mnoho jednodušší a realističtější.

Mezi nejoblíbenější produkty, které značka Sun System nabízí, patří bezesporu kvalitní hliníkové pergoly. A vzhledem k tomu, že celý tým Sun System rád sleduje nejnovější technologie, nápad propojit výběr pergoly s moderní rozšířenou realitou na sebe nenechal dlouho čekat. “Chtěli jsme našim zákazníkům nabídnout maximální komfort a možnost vyzkoušet si různé typy pergol v různých provedeních přímo u nich doma”, vysvětluje záměr ředitel společnosti Lukáš Mičo. “S možnostmi mobilních zařízení se skýtá velký prostor pro virtualizaci různých produktů. Jsme proto rádi, že Sun System následuje moderní trendy a mohli jsme se podílet na vývoji této jedinečné aplikace, které začínají používat ty nejprogresivnější firmy”, dodává šéf týmu ENLI VR sro Martin Uličný. 

iphone x app home screen

Jak se aplikace používá?
Celý proces je velmi jednoduchý a intuitivní. Aplikaci si můžete pro své jablíčko zdarma stáhnout v AppStore. Sun System ale nezapomněl ani na uživatele smartphonů a tabletů s operačním systémem Android, takže je aplikace k dispozici i v Google Play.

 

Dalším krokem bude volba modelu pergoly. Vybrat si zatím můžete mezi bioklimatickou pergolou PLACEO, pergolou EVA s posuvnou střechou či jednoduchou pergolou s pevnou střechou LEGEND.

iphone x app 2

Jakmile budete mít vybráno, zvolíte si ještě barvu pergoly a její rozměry. Pak už bude stačit jen namířit telefon či tablet na místo u vašeho domu a pergolu na obrazovce zařízení jednoduše zasadit do prostoru. Jako mávnutím kouzelného proutku tak bude pergola stát u vašeho domu.

Firma Sun System je na našem trhu známou a zavedenou společností. Zaměřuje se na různé prvky stínění do interiérů i exteriérů. Do venkovních prostor pak dodává svým zákazníkům nejen stínění, ale také ploty, vjezdové brány, různé typy grilů Big Green Egg, přístřešky pro auta, bezúdržbovou venkovní podlahu a další trendy sortiment pro terasu a zahradu.

aplikace sunsystem legend

Zjistěte, jak bude pergola pasovat do vámi vybraného prostoru.

aplikace sunsystem idnes eva posuvna strecha 2

Vyzkoušejte si na zvoleném místě i praktickou posuvnou střechu pergoly EVA.

Text nevyjadřuje názor redakce