Praxe a zkušenost nad zlato

Většina lidí není geniálních, svůj úspěch si musí tvrdě vydřít. Nepřestávat se učit a jít tvrdě za svým snem je tak motto všech ambiciózních lidí. Úzké zaměření specializace MBA studia spolu s možností jejich kombinace zaručují detailnější vhled do vašeho oboru. Jestli si chcete prohloubit relevantní znalosti a zkušenosti, vsaďte na lektory z řad profesionálů, kteří vám nabídnou praktičtější informace než pouhou teorii, kterou načerpáte na většině klasických vysokých škol. Při studiu na European School of Business & Management se díky Oxfordskému systému výuky naučíte onu teorii aplikovat v praxi, což je v dnešním světě mnohem důležitější než klasické biflování. Podle výzkumu vedeným nezávislou agenturou Median, své znalosti a dovednosti získané studiem MBA využívá ve své každodenním životě 88 % absolventů. Studium vám tak pomůže v budování kariéry, i v krizovém jednání v rámci ní, ale také ve vašem osobním životě.

 

Studium šité na míru

Výhodou MBA vzdělávání je jeho časová flexibilita. Pokud nemáte čas dojíždět pravidelně do školy nebo se vám nechce v učebnách trávit každá sobota, online studium je vaší spásou. Studovat můžete začít kdykoliv a většina výuky probíhá na dálku. To ale neznamená, že se ve škole neseznámíte s dalšími studenty a přijdete tak o cenné kontakty. V rámci interaktivních workshopů a nadrámcových vzdělávacích a společenských akcí se budete moci spřátelit třeba s vaším příštím business partnerem. Dobrou zprávou je také fakt, že studium trvá pouhý rok. Svůj titul MBA si tedy obhájíte v polovičním časovém horizontu, než pokud byste se rozhodli pro podobné magisterské studium.

 

Jeden hlas mluví za vše

Nejlépe ale přínosy studia na ESBM shrnou přímo reference jeho absolventů:„Pro studium na ESBM jsem se rozhodla po pečlivé analýze MBA vzdělávacích institucích. Na ESBM se mi líbila flexibilita a možnosti individuálního rozvoje studentů. Moduly programu a také odborné workshopy byly velmi inspirující a motivující. Lektoři k nám studentům přistupovali jako k partnerům ve výuce, mnoho témat jsme vzájemně diskutovali. Na intranetu jsem měla dostatek podkladů a zdrojů ke studiu. Komunikace s manažerkou vzdělávání byla profesionální. Studium na ESBM rozhodně doporučuji k rozvoji manažerského vzdělání a získaní nových zajímavých kontaktů.“,říká Ing. Dominika Zsapková Haringová, MBA.

Odhodlejte se tedy udělat krok vpřed a posuňte svou kariéru o kus dál. Podejte si přihlášku na studium MBA ještě dnes. Nemá smysl ztrácet čas.

 

Text nevyjadřuje názor redakce