ERC 216zi je první ručně vedený vysokozdvižný vozík s plně integrovanou lithium-iontovou baterií. Výsledkem je, že vozík má kompaktní rozměry, je dobře manévrovatelný a nabízí lepší výkon obrátky i v úzkých prostorech. Zároveň řidiče chrání ze tří stran pevná plošinka, která současně zvyšuje produktivitu práce díky dokonalé ergonomii. To vše s optimální energetickou účinností i ve vícesměnných provozech díky Li-Ion technologii od společnosti Jungheinrich.

Že se jedná o prvotřídní vozík vám napoví i jeho nedocenitelné vlastnosti. ERC 216i je:

Kompaktní ve všech směrech – pro rychlejší přepravu zboží

Integrovaná lithium-iontová baterie umožnila vytvořit zcela nový design ERC 216zi s optimálním rozložením hmotnosti. V porovnání s obdobnými vozíky s pevnou plošinkou má lepší stabilitu, vyšší zbytkovou nosnost a lepší jízdní vlastnosti. Celkově umožňuje zvýšení rychlosti práce bez většího zatížení obsluhy, takže si ho brzy oblíbí i vaši zaměstnanci.

Ergonomický – pro intuitivní obsluhu

Zcela nová konstrukce vozíku poskytuje lepší prostor pro ergonomickou práci. Pevná plošinka přitom nabízí podporu a pohodlí i během dlouhé pracovní doby. Ovládací prvky jsou uspořádané tak, aby umožňovaly intuitivní ovládání. 4palcový displej s jednoduchým ovládáním je zapuštěný v přístrojové desce a dobře rozvržený úložný systém vozíku umožňuje přizpůsobení pracovní plochy podle aktuální potřeby řidiče. Zdvih i spouštění se přizpůsobuje aktuálnímu zatížení vozíku a probíhá zcela plynule a bez vibrací.

ERC 216zi
Foto: Jungheinrich

Efektivní – pro špičkové výkony ve skladu

Vozík a plně integrovaná Li-Ion baterie tvoří nový dokonale spolupracující celek. Li-Ion technologie umožňuje průběžné mezidobíjení baterie a díky mimořádně krátkým dobíjecím časům ho můžete používat v průběhu celého dne (i noci). Mimořádně kompaktní design zvyšuje obratnost vozíku a umožňuje pracovat vysokou rychlostí i v úzkých prostorech skladu.

Bezpečný – pro vaše zaměstnance i skladové operace

Pevná plošinka s ochranou ze tří stran poskytuje obsluze dostatečný prostor pro pohyb i přes kompaktní rozměry vozíku. Doplňková panoramatická stříška poskytuje dostatečnou ochranu před padajícími předměty při současném zachování ideálního výhledu. Pro zvýšení bezpečnosti nabízíme velké množství asistenčních systémů. Tyto systémy zvyšují přesnost a rychlost pracovních procesů, ale také bezpečnost obsluhy, zboží i skladu.

Roky prověřená kvalita

Jungheinrich je synonymem pro inovativní manipulační techniku a logistické systémy již více než 65 let. Poskytuje kompletní vybavení od paletového vozíku po komplexní plně automatické systémy včetně vlastního softwaru a servisu. V České republice působí od roku 1992 a je dlouhodobě jedničkou na trhu v počtu prodaných vozíků. Díky rozsáhlé servisní sítí s více než 170 techniky vám poskytne prvotřídní služby kdekoliv. Spolehnout se na něj můžete s kvalitním řešením na míru. Nezapomeňte se mrknout také na vysokozdvižné vozíky, paletové regály, ale i automatické systémy od společnosti Jungheinrich.

Video

 

Text nevyjadřuje názor redakce