iPhone je styl

I když jde o poměrně drahou záležitost, stejně si ho mnozí z nás koupí. Není se čemu divit, iPhony jsou kategorií sami o sobě. Mají širokou základnu uživatelů, kteří na ně nedají dopustit a když mají možnost, koupí si nový, modernější. Jakmile ho totiž jednou zkusí, jiný už nechtějí.

Víte, že za oblibou iOS stojí design, kvalita, inovativní technologie, zpracování a operační systémy? Uživatelské rozhraní je přehledné a intuitivní, sdílení dat není žádný problém.

Potěší vás různé efekty a animace, díky pravidelným aktualizacím taky dlouhověkost mobilu. Apple je totiž asi jediný, kdo vám nabídne nejnovější funkce systému i několik let po jeho koupi.

Pro koho je iPhone ideální volbou?

Dost možná jste se pro jeho koupi už tak nějak vnitřně rozhodli, přesto ve vás hlodá červíček, jestli je pro vás tím pravým. Přeci jen do něj poměrně dost investujete. Pokud nejste spokojeni s Androidem, budete nadšení! Stejně tak, když si potrpíte na luxusní design, výkonný hardware, kvalitní konstrukci a originální software.

iPhone11c
iPhone11c

 

Jak iPhone vybrat?

Apple iPhone je známý svou kvalitou a elegancí, pro mnohé z nás je chvíle, kdy si ho pořídíme, splněním velkého snu. Jeho pořizovací cena se pohybuje kolem 20 tisíc korun, odměnou nám ale je kvalita a zpracování. 

Když si koupíte iPhone, můžete si být jisti tím, že jste si pořídili jeden z nejlepších mobilů na světě. Na co se při jeho výběru zaměřit?

  • i-Phone není jen telefon, je to styl, takže se zaměřte na design a jeho zpracování.
  • Jak se vám bude držet v ruce?
  • Vystačíte si s LCD displejem, nebo dáte přednost OLED panelu.
  • Odolnost
  • Výkon a úložiště (Pravda, na to si asi budete stěžovat jen těžko.)
  • Software i-Phonu
  • Konektivitu (s USB-C rozhodně nepočítejte)
  • Výdrž baterie

Víte, že systém iOS je považován za jeden z nejbezpečnějších operačních systémů na světě?

Náš tip na závěr: V případě iPhonu není třeba sahat po nejnovějším modelu. Na hodnotě totiž neztrácí, pravidelné aktualizace jsou samozřejmostí i po tom, co na trh přijde nový.

Je vyrobený z kvalitních materiálů, když ho navíc ochráníte tvrzeným sklem a ochranným obalem, budete se z něj těšit dlouhé roky. A pokud to nebude nejnovější model, pořídíte ho za mnohem příznivější cenu!

Text nevyjadřuje názor redakce