V důsledku fúze jsme se stali součástí globálního průmyslového gigantu a spojili jsme své síly pod novým názvem, který odráží strategii rozvoje. Mobilita je jedním z hlavních pilířů expanze společnosti Mitsubishi HC Capital inc. na evropských trzích a úkolem společnosti MHC Mobility je poskytovat komplexní řešení mobility na místní i mezinárodní úrovni. Díky síle skupiny a souhrnu našich zkušeností již nyní reagujeme na výzvy budoucnosti směřující k udržitelné dopravě a rozvoji podnikání našich klientů - říká Eric Van Vliet, generální ředitel společnosti MHC Mobility, který řídí pobočky společnosti ve Varšavě, Praze, Bratislavě a Budapešti.

MHC Mobility nahradila Hitachi Capital Mobility a je společnou značkou pro všechny evropské pobočky. V současné době působí na devíti evropských trzích: v Rakousku, Belgii, Německu, Nizozemsku, Polsku, České republice, na Slovensku, v Maďarsku a ve Spojeném království.

Dnes společnost nabízí firemním klientům celou řadu služeb v oblasti financování a pronájmu vozidel, jakož i optimalizaci vozového parku a jeho přizpůsobení měnícím se potřebám. Společnost MHC Mobility se vyznačuje také nejvyšší kvalitou služeb, individuálním přístupem k očekáváním klientů a neustálou obchodní podporou. Portfolio se neustále rozšiřuje o nové služby a flexibilnější řešení mobility.

Výzva elektromobility

V uplynulém desetiletí technologie, inovace a ochrana životního prostředí zásadně změnily způsob cestování a cestovní preference se změnily téměř ze dne na den. Udržitelná doprava se ve světě stává stále větší prioritou a převaha elektromobility nad tradičním pohonem je otázkou blízké budoucnosti.

- Cílem společnosti MHC Mobility je podpořit naše zákazníky při tomto přechodu co nejefektivnějším způsobem. Již nyní nabízíme plně integrovaná řešení pro vozový park, která zaručují bezpečnost, mobilitu a spokojenost. Díky mezinárodním zkušenostem skupiny a vztahům, které jsme si v průběhu let vybudovali s našimi partnery, je naše nabídka komplexní a šitá na míru. Zohledňuje místní podmínky, globální trendy i individuální preference našich klientů," zdůrazňuje Eric Van Vliet.

Nová značka upevňuje pozici společnosti MHC Mobility na trhu jako jedné z pěti největších leasingových společností a společností CFM v Evropě. Společnost pokračuje ve své strategii geografické a obchodní expanze v Evropě a oznamuje otevření provozoven v dalších evropských zemích.

Text nevyjadřuje názor redakce