Výstavba rezidenční části areálu započala už v roce 2019, letos byla dokončena a apartmánová i volnočasová část resortu je od dubna úspěšně zkolaudována. Volné bytové jednotky na Lipně o velikosti 1+kk až 5+kk v prémiovém standardu budou brzy připravené k nastěhování, tak aby si jejich obyvatelé užili nadcházející letní sezónu u přehrady, ale i podzimní romantickou atmosféru či zimní lyžování. Koncept tzv. druhého bydlení v přírodě, avšak s dostupností veškerého servisu, je nesmírně oblíbený v alpských zemích a postupně se přesouvá i k nám do Česka. Právě na Lipně jsou pro celoroční zábavu naprosto ideální podmínky.

Komerční článek

Bydlení, jídlo i zábava. A to v každém ročním období

Obrovským lákadlem pro rezidenty apartmánů na Lipně, návštěvníky i kolemjdoucí turisty bude nepochybně vyhlídkové dřevěné molo s délkou 150 metrů, které je již dokončeno a aktuálně drží rekord pro nejdelší vnitrozemskou stavbu svého druhu ve střední Evropě. Tato přirozená dominanta resortu mu poskytla i jméno, stejně jako prémiovým restauracím, které jsou součástí mola. À la carte restaurace The MOLO nabídne to nejlepší z tuzemské i zahraniční gastronomie pod vedením českého fine-diningového šéfkuchaře Davida Šaška.

To však zdaleka není všechno: Ve druhém patře finišují přípravy MOLO Bar & Grill, luxusní restaurace nabízející ty nejlepší ryby, kvalitní víno, a také neopakovatelnou vyhlídku na slunce zapadající za lipenskou nádrž.

Na svou realizaci v současnosti čeká luxusní pětihvězdičkový hotel, který by se měl svými pokoji i nabízenými službami zařadit mezi to nejlepší, co hotelnictví v České republice nabízí. MOLO Lipno Resort je však celistvý již nyní: Symbióza výjimečné architektury, vysokého standardu bydlení, okamžitě dostupných služeb a špičkové gastronomie je nesmírně atraktivní, a to i pro případné investory, kteří hledají způsob, jak v současné nejisté době zhodnotit své úspory. V rezidenční nabídce tak v současnosti zůstává poslední přibližně dvacítka volných nemovitostí.

www.mololipno.cz

Komerční článek
Text nevyjadřuje názor redakce