Sport Vision Group sídlící v Bělehradě je regionálním lídrem v oboru prodeje sportovních potřeb a aktuálně působí ve 12 zemích – Rumunsku, Bulharsku, Řecku, Slovinsku, Chorvatsku, Bosně a Hercegovině, Srbsku, Černé Hoře, Severní Makedonii, Albánii, Česku a Slovensku. V regionu má Sport Vision Group více než 530 obchodů a zaměstnává přes 6000 lidí. Čisté výnosy firmy přesahují 700 milionů eur za rok.

Společnost má uzavřená strategická partnerství s předními sportovními značkami, jako jsou Nike, Adidas, North Face, Asics, Columbia, Salomon, Under Armour a dalšími, a je tak klíčovým obchodním partnerem pro více než 50 sportovních značek z celého světa. Sport Vision Group je moderní společnost, která si zakládá na flexibilitě, profesionalitě a dynamickém rozvoji.

„Cílem tohoto partnerství je umožnit další růst skupiny prostřednictvím nových investic a rozšířením maloobchodní sítě,“ uvedla Dusica Savic, generální ředitelka skupiny Sport Vision. „Zaměříme se ale také na modernizaci e-commerce prodejních kanálů, digitální transformaci a zavádění nových značek na trh. Chceme, aby se našim klientům dostávalo prémiové zákaznické zkušenosti,“ říká Dusica Savic. „Kromě toho se společnost bude plně soustředit na etické, odpovědné a udržitelné fungování, stejně jako na s tím související environmentální a sociální otázky,“ dodala ke spolupráci.

Jeden z plánů, které chce společnost uskutečnit v Česku a na Slovensku v nadcházejících letech, je rebranding již existujících prodejen A3 Sport. Ty by měly nově nést název multibrandového konceptu Sport Vision. Firma také představí osvědčený koncept Buzz Sneaker Station, unikátní online prostor pro všechny nadšence do tenisek. Zastřešujícím cílem společnosti je stát se vedoucím hráčem na trhu, který inspiruje a naslouchá svým zákazníkům, klientům a partnerům a který jim skrze dlouholeté obchodní zkušenosti a jedinečný výběr produktů přináší i něco navíc.

Firmy A3 Sport a Sport Vision se těší na společné naplnění svých vizí a doufají, že největší benefity tohoto partnerství budou pociťovat samotní čeští a slovenští zákazníci. Ti odteď budou mít možnost nakupovat sportovní produkty nejen v kamenných obchodech, ale i online.

Online obchody najdete na webových adresách:

www.sportvision.cz

www.buzzsneakers.cz

 

Text nevyjadřuje názor redakce