Inovace nikdy nekončí

Současná doba přináší neustálé invence ve všech oblastech lidské činnosti. Pokud to myslíte se svým podnikáním vážně, musíte tyto trendy ve svém oboru sledovat a postupně se jim inteligentně přizpůsobovat. To platí nejen pro výrobní procesy, nové produkty a sledování čerstvých zákonů, ale svou pozornost si zaslouží i vysokozdvižný vozík a jeho služby.

Dané zařízení všichni důvěrně známe, protože brázdí naše podniky již desítky a desítky let. V posledních letech však přišla revoluce, jíž zahájil elektrický VZV. V čem předčí tento vynález svou starou konkurenci?

Pestrá škála benefitů

Nejdůležitějším kritériem je podstatně úspornější provoz, který vám však nabídne stejný výkon, jako je tomu v případě starších vozíků. Znatelnými úsporami výčet výhod nekončí, protože se dočkáte i moderních bezpečnostních systémů pracujících na bázi výpočtů rychlosti, nosnosti a úhlů, stejně jako vás potěší absence emisí. To platí jak pro klasické VZV, tak i pro retrak.

Při probírání tohoto tématu nejspíše většinu z vás napadne známá společnost STILL, jejíž stroje mají ohromný podíl na tuzemském trhu. Ani v tomto ohledu nezůstává pozadu, přičemž vám nabídne ke koupi nové i použité vozíky. V jejím inventáři naleznete mnoho různých druhů i typů jednotlivých výrobků, takže si na to své přijde opravdu i ten nejnáročnější zákazník. Podívejte se sami a posuňte svou logistiku o kus dále.

Text nevyjadřuje názor redakce