Pokud hledáte výhodnou investici do nemovitostí, Dubaj je pro vás tím pravým místem. Během posledního hektického období v Evropě získal Dubaj ocenění v soutěži Travelers’ Choice Awards 2022 na Tripadvisor, kde porazila Londýn, Cancún, Bali, Paříž. Dubaj byla vyhlášena sociální sítí TikTok jako nejlepší místo pro tvorbu obsahu, jak uvedl Ing. Dávid Lehotský. Dodává, že v prvním kvartálu letošního roku měli nejvyšší obsazenost hotelů na světě. Investory bude jistě zajímat studie společnosti Airbnb, podle které se město umístilo na prvním místě jakožto nejziskovější na světě.

Komerční článek

To je také důvod, proč zde investoři z celého světa nakupují nemovitosti – aby ochránili své peníze před inflací a diverzifikovali své investiční portfolio. Spoluzakladatelka společnosti Platinum Square Ing. Natálie Lehotská, která jako jediná česky mluvící podnikatelka otevřela svou realitní kancelář v Dubaji uvádí, že Spojené arabské emiráty zaznamenaly v prvním kvartálu letošního roku růst ekonomiky o 8,2 %. Po skončení pandemie také trvale roste cena nemovitostí, stále však ještě nedosahuje historického maxima. Natálie Lehotská má více než dekádu zkušeností v SAE, kde pracovala na vysokých manažerských pozicích u developerů a zná realitní trh i ze zákulisí. Jak sama říká, realitní makléři se v Dubaji často mění, naproti tomu s naší společností si můžete být jisti, že se budete mít na koho obrátit i po několika letech, a to i v českém jazyce. Její vizí je zároveň pomáhat klientům nejen s pořízením nemovitosti, ale také poskytovat komplexní služby, které zahrnují také jejich správu a pronájem, development, projektování bytů. Mezi další činnosti Platinum Square Real Estate patří i zakládání společností a vyřízení víz, směna kryptoměn a investiční poradenství. Každoročně jsme ocenění mezi nejúspěšnějšími kancelářemi v Dubaji a máme v nabídce exkluzivní nemovitosti, které lze zakoupit výhradně u nás. Díky zkušenostem se správou pronájmů můžeme lépe porovnávat a vyhodnocovat jednotlivé lokality. Jednatelé Platinum Square vlastní taky byty a vily po celé Dubaji.

 Rozhodli jsme se pomoci investorům v České republice bezpečně investovat, a proto jsme uspořádali prodejní akce po celé České republice, kde si můžete prohlédnout nejžádanější projekty v Dubaji. Bude zde možnost získat splátkový kalendář na 5 let. Pokud si na akci zakoupíte nemovitost, získáte bezplatný pobyt v pětihvězdičkovém hotelu v Dubaji na 4 dny.

Bezplatná registrace na setkání v hotelu Marriott v Celnici ve dnech 9. a 10. září a na setkání v Praze, Brně a Ostravě v průběhu září můžete provést zde: https://platinumsquare.cz/event/.

Komerční článek

Text nevyjadřuje názor redakce