Titul MBA není žádnou novinkou, v Česku se však začal prosazovat teprve před pár lety. Už nejde o nic exotického, MBA lze vystudovat na řadě institucí různou formou. Studium může probíhat jak prezenčně, tak i moderně a pohodlně on-line. Proč se do něj pustit?

Co je to MBA?

Studium MBA poskytne manažerské vzdělání, rozhodně ale není určeno výhradně manažerům. Pouští se do něj také podnikatelé, pracovníci státní správy, představitelé organizací a všichni ti, již chtějí rozšířit své znalosti a získat náskok před ostatními.

Podmínkou pro přijetí ke studiu MBA je nicméně již ukončené vysokoškolské vzdělání aspoň na bakalářském stupni nebo odpovídající praxe na manažerské pozici, kterou lze doložit čestným prohlášením. Kdo tyto podmínky nesplňuje, může zvolit studium BBA, tedy nižší stupeň manažerského vzdělání.

Co moderní manažerské vzdělání přináší?

Kdo chce být ve své kariéře úspěšný, ten nesmí usnout na vavřínech. Neustálé vzdělávání se je klíčové, protože přichází nové trendy a postupy. Moderní studium MBA online vám je všechny představí.

Znalosti a dovednosti vám pomohou posunout se v kariéře, kromě toho jsou i důkazem, že jste ochotni na sobě pracovat. Zaměstnavatelé tuto snahu rádi vidí a dokáží ji ocenit. Mezi ostatními kandidáty na pozici určitě zaujmete, pokud budete mít něco navíc – a tím navíc může být právě titul MBA.

Snaha se cení a spousta absolventů MBA je za svou snahu oceněna také zvýšením platu. I když je studium placené, výsledný finanční přínos není malý. Investujete do své budoucnosti.

Vystudujete kompletně online a v češtině

Do studia MBA se pouští lidé již pracující, a právě tomu je celý koncept studia uzpůsoben. Studovat můžete ve svém volném čase, kdykoliv se vám to hodí. Na CIBE vystudujete kompletně online, studium je navíc možné zahájit kdykoliv během roku. Délka studia záleží jen na vašich časových možnostech.

Na CIBE je studium MBA rozděleno do dvou částí. V první studujete 4 studijní moduly, ve druhé 5 studijních modulů. Na konci každého modulu je třeba vypracovat písemnou postupovou práci, případně případovou studií k danému modulu. Na závěr se vypracovává závěrečná práce na vlastní téma, které tedy lze pohodlně spojit s problémem, jejž řešíte ve svém zaměstnání či podnikání.

Titul MBA z CIBE je uznávám mezinárodně

Na CIBE vystudujete MBA v moderní podobě, kompletně online. Studenti se přihlašují do moderního e-learningového studentského systému, kde najdou materiály k výuce, doporučenou literaturu i prostředky pro komunikaci s lektory. Taktéž písemné práce se odevzdávají přímo do tohoto systému.

Po ukončení studia získáte mezinárodní diplom dokazující, že jste úspěšně prošli studiem. Diplom je vystaven v českém i anglickém jazyce, titul MBA totiž může být vstupenkou do mezinárodního prostředí. Canadian Institute se pyšní prestižní evropskou i mezinárodní akreditací EAOBS i IASOBE. Tyto akreditace jsou garancí kvality vzdělávání.

Jak psát titul MBA? Kde se uvádí titul MBA?

Protože je titul MBA profesní titul, píše se za jménem. V ČR nejde o akademický titul, jde o profesní vzdělávání nad rámec vysokoškolského studia. Jedná se o rychlou a moderní formu sebevzdělávání, ale nemusíte trávit další roky studováním vysoké školy.

Pokud jste i vy připraveni udělat něco navíc a vyniknout oproti ostatním, neváhejte a přihlašte se.

Přihláška se podává online, žádné přijímací zkoušky neprobíhají, jen je nutné dodržet podmínky pro přijetí ke studiu MBA.

Text nevyjadřuje názor redakce

Tento článek máteje zdarma. Když si předplatíte HN, budete moci číst všechny naše články nejen na vašem aktuálním připojení. Vaše předplatné brzy skončí. Předplaťte si HN a můžete i nadále číst všechny naše články. Nyní první 2 měsíce jen za 40 Kč.

  • Veškerý obsah HN.cz
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Ukládejte si články na později
  • Všechny články v audioverzi + playlist