Zimní lyžování i letní turistika bez starostí

Mezi přední společnosti na českém trhu, které se v oblastech facility managementu či ekonomické správy nemovitostí pohybují, patří Prague Property Management. Firma vedená již více než dekádu matadorem v oboru Janem Kuchařem působí na českém trhu od začátku 90. let, ve své správě má asi 13 000 bytů ve více než 150 bytových domech. Řadí se mezi ně i rezidence Pestalozza, Le Mont, Primátor či Růženka ve Špindlerově Mlýně. Celkem v tomto „českém Aspenu“ spravuje PPM přibližně 200 individuálních nemovitostí.

Pro majitele jednotlivých apartmánů má profesionální správa nemovitostí zřetelné výhody: Mohou si užívat bezstarostného bydlení a rekreace, zatímco o zajištění pravidelné údržby společných prostor, servis technických zařízení, úklid, rozúčtování energií či odborné vedení schůze společenstva vlastníků se stará někdo jiný. Majitelé, kteří bydlí jinde, než jsou jejich nemovitosti, tak mohou ve finále ušetřit, neboť se zbavují nákladů na neustálé pendlování sem a tam, často kvůli řešení zcela banálních problémů. A to ani nehovoříme o čase, který jim rozřešení situací spojených s nemovitostmi zabere.

V hlavním městě je profesionální správa standardem

Pro novostavby v Praze i dalších velkých českých městech dnes platí, že zajištění odborného facility managementu je v podstatě již samozřejmostí a standardem, který většina majitelů bytů očekává. V Prague Property Management pro zprostředkování kontaktu s vlastníky nemovitostí využívají unifikovaný digitální systém EDA (elektronický digitální asistent), díky čemuž klienti získávají luxus v podobě jednotného kontaktního místa dostupného skrze webové rozhraní či telefonicky.

Text nevyjadřuje názor redakce

Tento článek máteje zdarma. Když si předplatíte HN, budete moci číst všechny naše články nejen na vašem aktuálním připojení. Vaše předplatné brzy skončí. Předplaťte si HN a můžete i nadále číst všechny naše články. Nyní první 2 měsíce jen za 40 Kč.

  • Veškerý obsah HN.cz
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Ukládejte si články na později
  • Všechny články v audioverzi + playlist