Pak sledujte ekonomické a byznys pořady na Stream.czKaždý týden získáte komplexní přehled ekonomického dění, srozumitelně a stručně.

Zorientujte se v kryptoměně

Pronikněte do fascinujícího světa blockchainu a kryptoměn. Každou neděli v podvečer se exkluzivně na Stream.cz v pořadu KryptoAkademie dozvíte nejen o tom, jak kryptoměny nakupovat, ale hlavně to, jak je používat. Ve středu ráno je pak v pořadu Krypta věnován prostor přehledu novinek, aktualit a cenovému servisu z kryptoměnového světa.

Rozhovory, analýzy, reportáže

Byznys reportáže redakčního týmu Seznam Zpráv můžete sledovat v pořadu Byznys na Stream.cz. Zajímáte se o ekonomii, ale některé její zákonitosti jsou pro vás příliš složité? Pak si pusťte pořad Ekonomie lidskou řečí, ve které vám moderátoři jednoduše vysvětlí i složitější pojmy. To nejzajímavější ze světa investic, přehledně a srozumitelně, najdete v pořadu Investiční zpravodajství. Nevynechejte ani pořad investičního experta Jaroslava Bukovského Z(a)tracená čísla, který vám přiblíží českou i světovou ekonomiku skrze čísla.

Kam směřuje česká ekonomika?

Na Seznam Zprávy v rubrice Byznys najdete mimo jiné podcast Agenda, který vám během čtvrthodinky nabídne aktuální finanční dění z první ruky. Poslechnout si můžete rozhovory s lídry českého byznysu a dalšími inspirativními lidmi. Potřebujete také sledovat výkonnost české ekonomiky z mnoha úhlů pohledu? Pak nevynechejte rubriku Indexy, která vzniká ve spolupráci se serverem Sreality.cz.

Energetická krize

Jedno z nejaktuálnějších témat, kterým jsou ceny energií, můžete sledovat v rubrice Energoporadna. Dozvíte se vše, co potřebujete vědět o vývoji cen elektřiny a plynu i alternativních zdrojích vytápění. Zajímáte se o fotovoltaiku? Ve videoseriálu Domácí fotovoltaika s Electro Dadem zjistíte s propagátorem zelené energie Janem Staňkem, jak si domácí fotovoltaickou elektrárnu pořídit a co vše k tomu budete potřebovat.

Text nevyjadřuje názor redakce