Pokud se řadíte mezi menší a střední firmy, vyzkoušejte účetní program pro podvojné účetnictví Money S3. Řadu let patří k nejpoužívanějším programům a mezi uživateli je velmi oblíbený díky své přehlednosti i napojení na úřady.

Přehledný přístup k dokumentům

Účetní systém Money S3 má přehledné a propracované rozhraní. Vzhledem i ovládáním se podobá Excelu či Outlooku, takže se v něm snadno zorientujete.

Místo nepřehledných tabulek a na různých místech založených dokumentů máte na jednom místě účetnictví celé firmy. Ke všem dokumentům navíc máte vy i vaši účetní přístup odkudkoliv. Rychle si dohledají vše, co potřebují. Bez procházení stohů papírů, faktur či účtenek.

Usnadnění práce díky automatizaci

Účetní systém sám zpracuje a vydává faktury a doklady k platbám, přehledně dokumentuje všechny obchody firmy. Stejně tak eviduje závazky a pohledávky. Díky tomu máte neustále perfektní přehled o všem, co se ve firmě děje.

Na pár kliknutí vytvoříte standardní účetní výkazy, jako jsou hlavní knihy, výsledovky nebo rozvahy za období či cashflow. Podobně také zpracování DPH je s programem mnohem rychlejší.

Software tak účetním ušetří každý den spoustu času a zajistí konec účetního roku bez stresu. Závěrkové operace jim usnadní zpracování účetní závěrky i založení nového účetního roku. Snadno vyplní přiznání k dani z příjmů i všechny další podklady, které po nich úřady vyžadují.

Propojení s úřady

Výhodou účetního programu je také jeho napojení na úřady, banky a další instituce. Pro účetní to znamená, že program automaticky načítá údaje z banky, kontroluje a upozorňuje na chybně zadané údaje. Zároveň mají jistotu, že pracují s aktuálními údaji, třeba s platnou hodnotou minimální mzdy a podobně.

Účetní software umožňuje elektronickou komunikaci s úřady. Přímo z něj odešlete daňové přiznání finančnímu úřadu nebo přehledy zdravotním pojišťovnám či správě sociálního zabezpečení.

Kvalitní zákaznická podpora

Když si v účetním programu nevíte rady, jak v programu danou položku zaúčtovat nebo kde najít potřebnou funkci, je tu zákaznická podpora. Každý pracovní den od 8 do 17 hodin stačí zavolat a dostanete rychle odpověď. To oceníte, zejména když vás tlačí termín, třeba podání daňového přiznání.

Vyzkoušejte účetní program Money S3

Účetní program usnadňuje práci a šetří čas účetním ve firmách i externím účetním. Při práci pro více klientů ocení třeba možnost předávání podkladů na dálku prostřednictvím programu. Money S3 ale dobře poslouží také podnikatelům, kteří si sami vedou daňovou evidenci.

K programu můžete doplnit další moduly, které vám pomohou třeba s vedením mzdové a personální agendy. Snadno tak systém rozšíříte o další funkce, které ve firmě potřebujete.

Přesvědčte se sami a vyzkoušejte účetní software zdarma ve verzi Money S3 Start. Obsahuje všechny funkce a její používání není omezeno časově, pouze počtem dokladů. Jakmile limit překročíte, rozhodnete se, zda vám program vyhovuje a chcete pokračovat v placené verzi.

Text nevyjadřuje názor redakce