Vyskládat dokonalou audiosestavu vyžaduje rozsáhlou znalost produktů. Novinka na trhu Truune Eight (8) představuje univerzální aktivní audiosystém s vestavěným síťovým hudebním přehrávačem, který v sobě skrývá kompletní zvukovou cestu od streamování, převzorkování, dekódování až po zesílení signálu. Využitím vymožeností digitální technologie ve spojení s nekonvenční akustickou konstrukcí si dokážete vychutnat eleganci skutečného a čistého analogového zvuku. Párové reproduktory Truune Eight (8) určené pro domácnosti a kanceláře, které vyvinul Gabriel Stark, postupně získávají respekt u audiofilů i náročnějších posluchačů.

 

Komerční článek

„Chyběly mi univerzální reproduktory ve stylu all-in-one, které vysílají transparentní, čistý zvuk tak, jak jej umělec vytvořil v nahrávacím studiu. Zároveň jsem chtěl přinést v jednom balení původní zvuk, nadčasový design a jako bonus nezamýšlet se nad potřebou hledání dalších součástí, což může být dosti vyčerpávající,“ říká Gabriel.

Díky unikátnímu Self Dumping Cabinetu (SDC), který má v sobě flexibilně spojené určité části, odporuje svojí konstrukcí a řešením tlumení názoru, že reproduktor má být co nejpevnější. SDC funguje tak, že pohlcuje vibrace, které vznikají při kmitání reproduktoru.

Komerční článekIntuitivní ovládání

Truune Eight (8)představují inteligentní domácí audiosystém a v párovém provedení nabízejí zvuk ve studiové kvalitě. Připojují se na domácí Wi-Fi síť a jejich instalace nezabere více než pět minut.

Reproduktory jsou vhodné a uzpůsobené také do prostorů, které nejsou akusticky dokonalé. Gabriel Stark myslel při vývoji na audiofily, vnímavé i běžné posluchače, a přestože ponechal v ideálně nastaveném režimu ekvalizér vypnutý, kdo nemá v plánu svůj obývací pokoj nebo kancelář upravovat akusticky, může ekvalizér zapnout a pracovat s ním.

Jednoduchá aktualizace softwaru i hardwaru

Software prochází pravidelnými aktualizacemi. Wi-Fi komunikační modul, který má v sobě zabudovaný i treamer pro Spotify, Tidal, internetová rádia a další služby, lze snadno vyměnit. Pokud se v budoucnu objeví například převratné zpracování zvuku, bude možné zakomponovat je do stávající sestavy.

Komerční článek
Skutečná udržitelnost přichází s dlouhou životností

Tyto reproduktory jsou zkonstruovány a testovány pro nepřetržitý provoz až na desítky let. Celý elektronický aparát dokážeme aktualizovat poměrně jednoduše a v krátké době.”

Reproduktory mají povrchovou úpravu z masivu ořechového dřeva, které jim dodává nadčasový design. K dispozici jsou v kombinaci v tmavém a světlém provedení kůže. Samotné ořechové dřevo je ve své přirozenosti zároveň známkou luxusu a časem zraje do krásy.

Pokud máte rádi barvy, můžete si (i do budoucna po zakoupení) vybrat ze spousty barevných akustických kruhů a přizpůsobit design reproduktorů prostoru, ve kterém se nacházejí. Kruhy jsou k reproduktoru přichyceny magneticky a uživatel je může měnit. Navíc obruč, na které je tkanina připevněna, je vyrobena z bramborového škrobu, ekoplastu.

Komerční článek„Na evropském i našem lokálním trhu jsme našli ideální součástky, které odpovídají našim představám o dlouhověkosti. Používáme například premium grade kondenzátory, které odolají vyšším vibracím a teplotám a pájku s vysokým obsahem stříbra. Jejich dlouhodobým používáním zároveň naši zákazníci přispívají k šetření životního prostředí a snižování elektroodpadu.” Reproduktory Truune jsou stavěny tak, aby sloužily i dalším generacím.

 

 

Text nevyjadřuje názor redakce