Příjemný život v zelené čtvrti

Developerská společnost Doma je Doma má více než dvacetileté zkušenosti s výstavbou moderního bydlení. Díky nim zdařile navrhla Evergreen Ďáblice jako rezidenční areál, který je umístěn v Praze a zároveň má velmi blízko k přírodě. Jeho parkový koncept kombinuje byty a řadové domy, mezi kterými se vinou ulice lemované zelenými pásy a promenády pro pěší se stromořadími. Různorodé přírodní plochy se spoustou vegetace vytvářejí zdravé a příjemné prostředí pro rodinný život.

V blízkosti nových domů na Praze 8 leží rozlehlý Ďáblický háj, který poskytuje úžasné zázemí pro veškeré venkovní aktivity. Budoucí rezidenti v něm najdou kilometry nezpevněných stezek pro ranní běh i rovné cesty vhodné pro odpolední procházky s kočárkem a několik dětských hřišť. Městská část Praha-Ďáblice navíc vyniká komplexní občanskou vybaveností a skvělou dopravní dostupností. Osobní i hromadná doprava do centra metropole je rychlá a pohodlná.

Komerční článek

 

Byty v oblíbené dispozici 2+kk

Zkolaudované nemovitosti z první fáze výstavby rychle ožívají. Soukromé zahrady i společné chodby jsou vyzdobeny vánočními dekoracemi a spokojení obyvatelé se připravují na svátky v novém domově. Příchod roku 2024 budou moci z oken vyhlížet i zájemci o nemovitosti z navazující etapy, jejíž dokončení je plánované ve čtvrtém kvartálu roku 2023. Prodej bytů v Praze-Ďáblicích nyní vrcholí, zbývají tři řadové domy a poslední bytové jednotky.

V nabídce jsou nejvíce zastoupeny byty v populární dispozici 2+kk s podlahovou plochou pohybující se okolo 50 m2. Obrovským benefitem je, že každá jednotka má vlastní sklep a venkovní prostor. Nejčastěji se jedná o balkon, exkluzivní 2+kk v posledním patře oplývá opravdu velkorysou terasou s výměrou 55 m2. Pro jednotlivce je ideální útulný byt BD3.10 v dispozici 1+kk, početné rodiny zase ocení volné 3+kk s výměrou 90 m2 a terasou 12 m2.

Komerční článek

Text nevyjadřuje názor redakce