Připravit si budget na jedno čtvrtletí nebo celý rok může být na pohled bolestivé, ale je zde možnost jednoduché úspory. Společnost CAR4WAY působí na trhu českého carsharingu již od roku 2014 a nabízí obsáhlou flotilu vozů od oblíbeného modelu ŠKODA Scala po luxusní Audi A4 Avant. Ve svých službách nabízí firemní carsharing, který může ulevit rozpočtu.

Komerční článek

Pro firmy, které se rozhodnou využít firemní carsharing CAR4WAY, je najednou podnikání mnohem jednodušší. Získají flotilu 1 400 vozů, kterou mohou kdykoliv využít, ale platí jen za dobu, kdy vozy skutečně jedou. Vše se ovládá pomocí aplikace v mobilním telefonu (rezervace vozu i odemykání), PHM i parkování na zónách placeného stání po celém městě jsou v ceně. Automaticky tak šetří finance za vlastní vozový park, jenž mohou díky sdíleným vozům rozšířit, zredukovat nebo kompletně nahradit. Díky uspořeným financím a platbě pouze v době užívání mohou nabídnout služební vůz více zaměstnancům. Tento lákavý benefit mohou i nadále regulovat formou Mobility Budget, díky kterému jednotlivým zaměstnancům nastaví přesnou částku, kterou mohou za měsíc projezdit. Společně s regulací jízd je k dispozici i online kniha jízd, jež je dostupná nonstop a máte jasný přehled o všech jízdách i jednotlivých řidičích.

Z firemního rozpočtu mohou podnikatelé vyškrtnout i běžné starosti s vlastnictvím jakéhokoliv vozu, protože všechny tyto nepříjemnosti jsou vyřešeny společností CAR4WAY. Nemusí se tak starat o pořizovací cenu vozu, pravidelný servis, pojištění či dálniční známku. Zapomenout můžou i na nečekané opravy, protože i tyto náklady hradí zprostředkovatel služby.

Komerční článek

S úsporou financí je spojena i volnější mobilita, protože s vozy CAR4WAY je možné parkovat zdarma ve všech zónách placeného stání nebo využít vyhrazená parkovací místa na Letišti Václava Havla a flotilu 30 vozů, které jsou 24/7 připravené pro cestu z letiště do města. Se sdíleným vozem je samozřejmě možné cestovat po celé České republice a zemích patřících do Evropské unie.

Užívání sdílených vozů přináší mnoho příjemných změn do každé firmy, díky kterým můžou podnikatelé investovat peníze do svých projektů a nestarat se o vlastní flotilu vozů. Za užívání sdílených vozů poděkuje i příroda, protože se snížením počtu osobních vozů klesá i uhlíková stopa.

Systém sdílených vozů pro firmy využívá stále více podnikatelů, proto se k nim připojte i vy. Všechny důležité informace naleznete na www.car4way.cz.

Komerční článek

Text nevyjadřuje názor redakce