S mnoha zajímavými projekty přichází developerská společnost Penta Real Estate. Skupina působí v realitním sektoru už od roku 2005 a její stavby najdete nejen v Česku, ale i na Slovensku. Momentálně je lákavý jejich pražský projekt Rezidence Juliska, který je již ve výstavbě. Tyto nové byty v Praze jsou už v prodeji a zájemci by neměli dlouho váhat, volné byty totiž ubývají každým dnem.

Skvělá lokalita v Praze 6

Rezidence Juliska vyrůstá v Praze 6 - Dejvicích, konkrétně přímo na Julisce, odkud za pár minut dorazíte s dětmi do školy, na kole k Vltavě nebo za kulturou do Dejvického divadla. Pouhé tři zastávky to tramvají máte na stanici metra A - Dejvická. Pokud vás zajímá spíše příroda než centrum města, oceníte blízkost Šáreckého údolí nebo přírodní památky Baba.

Rezidence Juliska svou polohou nabídne vše, co pro život potřebujete. Projekt vzniká ve stávající vzrostlé zeleni, díky té je odcloněná od okolní zástavby a obyvatelé budou mít dostatek soukromí. Bydlení v blízkosti centra Prahy a přitom s dostatkem přírody v okolí se stává realitou. Na to dnes zájemci slyší. Nejen ti, kteří hledají byt pro život, ale také investoři. Investice do bytu v Praze je totiž jednou z nejlepších dlouhodobých investičních příležitostí.

Široký výběr bytů od 1+kk až po 4+kk

Rezidence Juliska se skládá ze tří bytových domů a nabízí celkem 79 bytů o dispozicích od 1+kk po 4+kk. Téměř všechny byty mají vlastní lodžie s rohovými pilíři. Přízemní byty zase nabídnou oplocenou předzahrádku s terasou. Byty jsou navržené tak, aby byly obývací prostory situovány na jih či na západ, což zaručuje dostatek přirozeného světla. Samozřejmostí jsou parkovací stání a sklepy umístěné v podzemních garážích.

Nejde však jen o pozlátko na první pohled, byty jsou vybaveny kvalitním vybavením ve standardu Premium - volit můžete z různých typů obkladů a dlažeb, podlahových krytin, vnitřních dveří a zařizovacích předmětů. Samozřejmě je možné si byt přizpůsobit i na míru v rámci klientských změn, pokud byste měli specifické požadavky.

Celkem je už zhruba třetina bytů prodaná, není tedy na co čekat. Ceník s veškerými podrobnostmi o bytech je k dispozici na webových stránkách projektu. Rezidence Juliska bude dokončená ve druhém čtvrtletí roku 2024. Na webových stránkách naleznete odkaz na webkameru, díky které můžete online sledovat, jak rychle pokračují stavební práce.

Komerční článek

Typový byt 3+kk

A jak konkrétně byty vypadají? Jako příklad si vezmeme byt 3+kk na prodej s užitnou plochu 83,2 m2. Na velký obývací pokoj s kuchyňským koutem navazuje rohová lodžie. Vedle sebe naproti vchodu do bytu jsou pak umístěné dva pokoje. Kromě koupelny s vanou byt disponuje také jedním samostatným WC. Navíc je v bytě k dispozici i praktická komora. K bytu náleží také parkovací stání a sklep.

Architektonický kousek, v němž je radost bydlet

Za vzhledem Rezidence Juliska stojí Atelier bod architekti. Na úspěších atelieru má jistě podíl kromě profesní shody i fakt, že jeho jádro je tvořeno dlouholetými přáteli. Mimo jiné navrhovali radnici Prahy 7 či administrativní centrum Lesů ČR. I projekt Rezidence Juliska se velmi vydařil. Je citlivě zasazen do okolního prostředí, zachovává ráz dané lokality, ale přitom přináší všechny moderní vychytávky a parametry, které lze v developerském projektu očekávat.

Více informací o samotném projektu najdete na webových stránkách www.rezidence-juliska.cz

Komerční článek

Text nevyjadřuje názor redakce