1. Dekantér nebo karafa

Přelitím do dekantéru nebo karafy se víno správně okysličí, a tím se rozvine jeho přirozená chuť i aroma. Designový dekantér navíc vypadá stylově a stane se ozdobou každé domácnosti.

 2. Originální sklenice na víno

Když je víno servírováno v elegantních a kvalitních sklenicích, chutná ještě lépe. Zvolit můžete sadu na bílé víno, červené víno nebo na sekt – podle toho, která vína obdarovaný preferuje. Pro příležitost oslavy jubilea můžete zvolit sklenice s decentním potiskem, které budou obdarovanému připomínat slavnostní událost po dlouhá léta. Na trhu je také velké množství sklenic s originální potiskem, který se hodí pro každou příležitost.

 3. Dárková sada na otevírání vína

Luxusní sada na otevírání vína rázem promění obyčejný večer se sklenkou dobrého vína v neobyčejný zážitek. Otvíráky, nálevky, kroužky na hrdlo lahve a další příslušenství vypadají v elegantních dárkových boxech naprosto úchvatně a umocní zážitek z degustace vína.

Komerční článek

4. Teploměr na víno

Správná teplota vína při servírování je velice důležitá. Teplota ovlivňuje výslednou vůni a chuť. Opravdoví labužníci rozeznají každý detail. Díky teploměru na víno už obdarovaný při servírování nikdy nemusí přemýšlet, jestli je víno dostatečně vychlazené. Teploměr během několika vteřin změří teplotu vína v lahvi.

 5. Předplatné EASY WINE

Nepotrpí si vaši blízcí na materiální dárky a máte tušení, že by skvělá výbava na víno skončila nejspíš na dně šuplíku? Zapomeňte na další lapače prachu, překvapte je praktickým dárkem, který ocení. Pro milovníky vína vznikla nová služba EASY WINE, která se vyvíjela ve spolupráci s předními českými someliéry. Nabízí hned několik příjemných benefitů. Online služba je kdykoliv po ruce v mobilním telefonu. Doporučí kvalitní víno podle zadaných preferencí, takže obdarovaný už při výběru lahve nikdy nešlápne vedle. Do výběru vín zařazuje EASY WINE pouze lahve s nejlepším hodnocením v aplikaci Vivino, která hodnotili milovníci vína z celého světa.

S předplatným získá obdarovaný navíc možnost navštívit každý měsíc zážitkovou degustaci vín se someliérem v oblíbené vinárně Wonder Wines Bar v Praze, dále přístup k tajným slevám, akcím a předprodejům exkluzivních vín nebo limitovaných edicí.

Komerční článek

Své blízké můžete obdarovat jedním ze 2 tarifů předplatného. Skuteční labužníci ocení tarif IMPERIAL za 499 Kč měsíčně. Ostatním, kteří teprve začínají objevovat svět vín, pořiďte tarif MAGNUM za 199 Kč měsíčně. Cena předplatného se okamžitě vrátí zpět formou bonusových bodů, které obdarovaný ihned využije na nákup zboží. Díky věrnostnímu programu získá navíc cashback 10 % z každého nákupu na e-shopu Drink Good Wine. Předplatné EASY WINE zakoupíte z pohodlí domova na pár kliknutí.

Text nevyjadřuje názor redakce