Disponuje schopností přizpůsobit basy podle fyzického umístění a akustickou čočkou, která rovnoměrně distribuuje vyšší frekvence ve 180° horizontálním oblouku a vytváří tak zvukovou scénu nabízející jedinečný domácí audio zážitek.

Komerční článek

Bezdrátové připojení přináší ladnou sestavu bez nepořádku z kabelů. Díky dlouhé životnosti, jedinečnému designu, prvotřídním materiálům a pokročilým technickým vlastnostem shlíží Beolab 18 na všechny ostatní reproduktory na trhu z výšky. Jeho minimalistický návrh navíc vytváří elegantní a sofistikovaný vzhled, který je opravdu jedinečný a poutavý. Beolab 18 je štíhlý, elegantní věžový reproduktor s dřevěnou lamelovou mřížkou vyrobenou z ručně zpracovaných dubových či ořechových lamel zakrývajících jeho přední stranu a boky. Lamely jsou pečlivě rozmístěny a nakloněny tak, aby zajistily optimální rozptyl zvuku a zamezily nežádoucím odrazům. V horní a spodní části reproduktoru zakrývá měniče černá látka dodávající kontrast dřevěné mřížce. Stylový zevnějšek tak z reproduktoru dělá krásný doplněk každého interiéru.

Komerční článek

Bang & Olufsen nabízí speciální slevu zákazníkům, kteří si Beolab 18 koupí v některé jejich značkové prodejně. Reproduktor je však prezentován i mimo ně, ve speciálních aranžmá výloh obchodů zdůrazňujících jeho prvotřídní řemeslné zpracování. Svou výjimečnou zvukovou kvalitou si již vysloužil uznání audio průmyslu, když získal prestižní ocenění Red Dot Award za produktový design. Nyní máte šanci prohlédnout si toto skutečně umělecké dílo s fantastickou kvalitou zvuku a využít speciální nabídky.

Více o reproduktoru Beolab 18 společně se speciální nabídkou naleznete na www.beostore.cz  a www.voix.cz.

Komerční článek

Text nevyjadřuje názor redakce

Tento článek máteje zdarma. Když si předplatíte HN, budete moci číst všechny naše články nejen na vašem aktuálním připojení. Vaše předplatné brzy skončí. Předplaťte si HN a můžete i nadále číst všechny naše články. Nyní první 2 měsíce jen za 40 Kč.

  • Veškerý obsah HN.cz
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Ukládejte si články na později
  • Všechny články v audioverzi + playlist