Hlavní řečníci konference

Na akci Seyfor TechTrends 2023 se 25. května 2023 v pražském sídle společnosti Microsoft sejdou přední odborníci a nadšenci v oblasti digitalizace a automatizace. Během informacemi nabitých sekcí se 12 řečníků podělí také o příběhy z konkrétních projektů nebo praktické ukázky. A když už jsme u trendů, dojde i na praktické příklady využití nástrojů OpenAI v podnikovém IT.

Můžete se těšit na zajímavé řečníky, kteří patří k lídrům svých oborů, jako jsou Petr Franc, David Pecivál, Lukáš Gross a další, dále například na Michala Marušana ze společnosti Microsoft, který poskytne přehled o širokém využití nástrojů OpenAI v podnikovém prostředí, včetně způsobu jejich propojení se stávajícími podnikovými systémy, nebo na šéfredaktora Inside Lukáše Erbena (KPC Group, zástupce Gartner CZ/SK/RO). Bude hovořit o faktorech, které aktuálně ovlivňují sektor IT.

Registrace na Seyfor TechTrends 2023

Akce je určena všem manažerům a majitelům velkých firem, kteří sledují nejnovější trendy v oblasti digitalizace interních procesů a zajímají se o možnosti efektivnějšího řízení svých společností.

Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost stát se součástí komunity, která utváří budoucnost technologií. Staňte se součástí akce Seyfor TechTrends 2023 a objevte nové příležitosti, navažte kontakty s lídry v oblasti digitalizace a automatizace. Registrace na Seyfor TechTrends 2023 je nyní otevřena. 

Kompletní program naleznete na oficiální stránce akce.

O společnosti Seyfor

Společnost Seyfor, a. s. je jedním z významných evropských dodavatelů ICT řešení, v České republice je největším výrobcem účetních, ERP a mzdových a HR systémů. Společnost má více než 1 700 zaměstnanců v osmi zemích a obsluhuje zákazníky ve 38 zemích světa. Společnost Seyfor, která dříve působila pod značkou Solitea, uskutečnila v posledních letech desítky významných akvizic IT společností. Další informace naleznete na adrese www.seyfor.com.

Kontakt pro média
Michaela Raffayová
michaela.raffayova@seyfor.com
+421 948 939 342

Text nevyjadřuje názor redakce