Motorola razr 40 ultra je žhavou novinkou na českém trhu, která okamžitě zaujala úspěšnou modelku a podnikatelku Natálii Kočendovou, reprezentující mladou generaci náročných uživatelů, pro něž je sofistikované véčko od Motoroly koncipováno především. Natálie oceňuje na nové vlajkové lodi v produktové nabídce značky Motorola nejen její jedinečnost, praktičnost i vyspělé technologie, ale také skutečnost, že tento pozoruhodný telefon může používat i jako elegantní módní doplněk, který skvěle ladí s jejími letními outfity.

Důmyslná skládací technologie totiž stojí za tím, že je razr 40 ultra ve složeném stavu nejtenčím chytrým telefonem ve svém segmentu. Snadno se tak vejde do každé kapsy i nejmenší kabelky. Zdařilou kombinaci funkční technologie a módy završují prémiové materiály a tři barevné varianty – černá, modrá a exkluzivní Viva Magenta, Barva Pantone roku 2023. Motorola nabízí exkluzivní odstín Viva Magenta díky své spolupráci s Pantone a v kombinaci s touto barvou dodává telefon razr 40 ultra se zadním krytem v provedení z veganské kůže.

Motorola razr 40 ultra Natálie Kočendová

Největší a nejpokročilejší vnější displej ve své třídě

Nedílnou součástí atraktivního designu Motoroly razr 40 ultra je vyspělá technika, která uspokojí i velmi náročné uživatele. Klíčovou roli v celém konceptu tohoto skládacího telefonu hraje plnohodnotný 3,6“ externí pOLED displej, který je největší a nejpokročilejší ve své třídě. Na něm lze celé zařízení ovládat, i když je telefon zavřený. Vnější displej telefonu je tak ideální například na focení selfie či momentek, sledování navigačních pokynů, přehrávání médií, přístup na sociální sítě nebo pohotové odpovídání na zprávy.

Vnitřní ohebný displej pOLED s úhlopříčku 6,9“ s obnovovací frekvencí 165Hz nabízí stejně jako vnější displej vynikající kvalitu obrazu a skvělou čitelnost i na slunci. Akumulátor s vysokou kapacitou poskytuje velmi dlouhou výdrž a telefon podporuje bezdrátové nabíjení. Vývojáři Motoroly věnovali velkou pozornost také fotoaparátu, jehož hlavní snímač vybavili optickou stabilizací obrazu. Díky skládací konstrukci lze telefon používat jako zrcátko, zatímco funkce Flex View nahradí stativ.

Nové véčko od Motoroly je již v prodeji  a mnoho prodejců zařadilo  tento atraktivní telefon do svých akčních nabídek. Zákazníci se mohou těšit na prémiové zážitky už při vybalování chytrého telefonu Razr 40 ultra. Ten je totiž dodáván v kompletním balení včetně nabíječky a ochranného krytu, které je navíc parfémované.

Esem v rukávu nové rozkládací Motoroly je obrovský vnější 3,6“ pOLED displej s mimořádně širokou funkčností
Esem v rukávu nové rozkládací Motoroly je obrovský vnější 3,6“ pOLED displej s mimořádně širokou funkčností

Motorola razr 40 ultra Natálie Kočendová

Text nevyjadřuje názor redakce

Tento článek máteje zdarma. Když si předplatíte HN, budete moci číst všechny naše články nejen na vašem aktuálním připojení. Vaše předplatné brzy skončí. Předplaťte si HN a můžete i nadále číst všechny naše články. Nyní první 2 měsíce jen za 40 Kč.

  • Veškerý obsah HN.cz
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Ukládejte si články na později
  • Všechny články v audioverzi + playlist