ASUS ExpertBook B9 OLED se pyšní především lehkým a odolným zpracováním s vojenskou certifikací. Prim tohoto nenápadného ultrabooku hraje 14” 3K OLED obrazovka poskytující věrné zobrazení černé a přesné barvy v jakýchkoliv podmínkách. Pro náročné uživatele notebook disponuje operační pamětí o kapacitě až 64 GB a k jeho plynulému chodu napomáhá procesor Intel Core 13. generace s certifikací vPro a až 2TB úložiště. O chlazení se stará dvojice ventilátorů.

Komerční článek

Bohatá konektorová výbava jako fyzický RJ45 port pro připojení LAN, dvojice Thunderbolt 4 USB-C konektorů nebo standardní USB-A jsou na pořadu dne a společně s WiFi 6E máte předpoklad nejlepší konektivity, ať už jste kdekoliv. 

Baterie 63 Wh zajistí potom až 12 hodin v chodu a to vše s váhou pod 1 kg (990g).Díky integrovanému HDMI 2.1 portu v kombinaci s výše zmíněnými porty Thunderbolt 4 podporuje model ExpertBook B9 OLED také připojení až tří externích monitorů se 4K rozlišením.

Komerční článek

Samozřejmostí dnešní doby je i full HD kamera pro konferenční hovory společně s obousměrným potlačením šumu pomocí AI. ExpertBook B9 OLED snadno odemknete pomocí obličeje IR kamerou nebo snímačem otisků prstů. Nechybí ani funkce zabezpečení jako je TPM 2.0, fyzická krytka webkamery a nebo proximity senzor, který hlídá vaši přítomnost a v případě, že od notebooku odejdete, ho automaticky zamkne, což dělá z notebooku ideální volbu pro služební cesty a moderní pracoviště. 

Další předností ExpertBooku je integrovaný numerický blok v touchpadu, který ASUS nazývá NumberPad. Ten lze libovolně vypnout a zapnout Čtyři libovolně programovatelné makro klávesy v horní levé části obrazovky jsou usazeny do podsvícené klávesnice odolné proti polití.

Komerční článek

Samostatnou kategorii je pak displej. Nabízí 90% poměr obrazovky k tělu a také živé barvy a nízké emise modrého světla pro lepší péči o oči. Jeho dalším benefitem je poměr stran 16:10, který poskytuje větší pracovní plochu, která přispívá k vyšší produktivitě. Jeho specifikace je poté následující: 14,0" 3K OLED (2880 x 1800 pixelů), lesklý s antireflexní úpravou, 400 nitů, 100% sRGB, 100% DCI-P3.

Zařízení je k dostání na českém a slovenském retailovém trhu od 44 990,- vč. DPH (1849 €). Jistě potěší záruka 3 roky PickUp & Return s možností rozšíření také na Next Business Day. V případě zájmu o projektovou cenu při firemním nákupu více kusů kontaktujte naše obchodní oddělení.

 

Text nevyjadřuje názor redakce

Tento článek máteje zdarma. Když si předplatíte HN, budete moci číst všechny naše články nejen na vašem aktuálním připojení. Vaše předplatné brzy skončí. Předplaťte si HN a můžete i nadále číst všechny naše články. Nyní první 2 měsíce jen za 40 Kč.

  • Veškerý obsah HN.cz
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Ukládejte si články na později
  • Všechny články v audioverzi + playlist