ASUS ExpertBook B9 OLED se pyšní především lehkým a odolným zpracováním s vojenskou certifikací. Prim tohoto nenápadného ultrabooku hraje 14” 3K OLED obrazovka poskytující věrné zobrazení černé a přesné barvy v jakýchkoliv podmínkách. Pro náročné uživatele notebook disponuje operační pamětí o kapacitě až 64 GB a k jeho plynulému chodu napomáhá procesor Intel Core 13. generace s certifikací vPro a až 2TB úložiště. O chlazení se stará dvojice ventilátorů.

Komerční článek

Bohatá konektorová výbava jako fyzický RJ45 port pro připojení LAN, dvojice Thunderbolt 4 USB-C konektorů nebo standardní USB-A jsou na pořadu dne a společně s WiFi 6E máte předpoklad nejlepší konektivity, ať už jste kdekoliv. 

Baterie 63 Wh zajistí potom až 12 hodin v chodu a to vše s váhou pod 1 kg (990g).Díky integrovanému HDMI 2.1 portu v kombinaci s výše zmíněnými porty Thunderbolt 4 podporuje model ExpertBook B9 OLED také připojení až tří externích monitorů se 4K rozlišením.

Komerční článek

Samozřejmostí dnešní doby je i full HD kamera pro konferenční hovory společně s obousměrným potlačením šumu pomocí AI. ExpertBook B9 OLED snadno odemknete pomocí obličeje IR kamerou nebo snímačem otisků prstů. Nechybí ani funkce zabezpečení jako je TPM 2.0, fyzická krytka webkamery a nebo proximity senzor, který hlídá vaši přítomnost a v případě, že od notebooku odejdete, ho automaticky zamkne, což dělá z notebooku ideální volbu pro služební cesty a moderní pracoviště. 

Další předností ExpertBooku je integrovaný numerický blok v touchpadu, který ASUS nazývá NumberPad. Ten lze libovolně vypnout a zapnout Čtyři libovolně programovatelné makro klávesy v horní levé části obrazovky jsou usazeny do podsvícené klávesnice odolné proti polití.

Komerční článek

Samostatnou kategorii je pak displej. Nabízí 90% poměr obrazovky k tělu a také živé barvy a nízké emise modrého světla pro lepší péči o oči. Jeho dalším benefitem je poměr stran 16:10, který poskytuje větší pracovní plochu, která přispívá k vyšší produktivitě. Jeho specifikace je poté následující: 14,0" 3K OLED (2880 x 1800 pixelů), lesklý s antireflexní úpravou, 400 nitů, 100% sRGB, 100% DCI-P3.

Zařízení je k dostání na českém a slovenském retailovém trhu od 44 990,- vč. DPH (1849 €). Jistě potěší záruka 3 roky PickUp & Return s možností rozšíření také na Next Business Day. V případě zájmu o projektovou cenu při firemním nákupu více kusů kontaktujte naše obchodní oddělení.

 

Text nevyjadřuje názor redakce