Pokud chceme jako firma držet krok s udržitelným způsobem života a podnikat s minimálním dopadem na životní prostředí, budeme muset udělat podstatně víc než jen separovat odpad. Velkým trendem je například obměna vozového parku. Klasické spalovací motory odchází a přichází hybridní či plně elektrické.

Dalším z možných řešení je sáhnout po renovované výpočetní technice, která už dávno překonala standarty té nové. V každé moderní firmě se nachází od několika kusů výpočetní techniky klidně až po stovky či tisíce. 

Pokud bereme do úvahy, že životnost průměrných nových zařízení je maximálně pár let, dřív nebo později dojde k jejich výměně. Právě zde je cesta podívat se po udržitelnějším řešení. 

Lídrem na trhu s renovovanou výpočetní technikou je značka Techsavers, která se prémiové renovaci věnuje už více než 20 let.

Důvěra na prvním místě

Do portfolia firem, které se rozhodly důvěřovat právě renovované výpočetní technice, patří například i nejúspěšnější poskytovatel zdravotní péče ve střední Evropě, společnost AGEL, ale i dalších 25 000 společností a živnostníků z oblasti maloobchodu, služeb, výroby a jiných segmentů, kde se bez výpočetní techniky neobejdou.

Techsavers - Rozhýbejte vaše podníkání s prémiovými renovovanými notebooky a počítači

 

„Velmi nás těší, že právě firma AGEL se rozhodla důvěřovat renovované výpočetní technice. I pro nás samotných jsou velkou inspirací, jak by měl uvažovat ekologicky smýšlející člověk a firma,” doplnil Jaroslav Žerebák, CEO Techsavers.

Důvěryhodnost potvrzuje i počet reklamací jednotlivých kusů techniky, který se blíží k 0, přičemž v jejich portfoliu najdeme téměř 4 000 zařízení.

Nekompromisní úspora financí

Buďme upřímní, při podnikání se každá jedna firma snaží s financemi zacházet co nejefektivněji. I proto je pozitivní přístup k renovované výpočetní technice více než vítaný.

Kromě zmiňované minimalizace dopadu na životní prostředí (v porovnání s výrobou nových zařízení), šetříme i nemalé finanční prostředky.

Komerční článek

Už při koupi jednoho renovovaného notebooku můžeme ušetřit v průměru až 6 500 korun, co je při koupi desítek či stovek kusů výpočetní techniky značná úspora. Přesvědčit se můžete i v kalkulačce úspor od Techsavers.

Ušetřené finance můžete radši investovat do inovací či komplexního rozvoje podnikání, výzkumu nebo vzdělávání.

První renovační centrum na světové úrovni

Značka Techsavers se věnuje prvotřídní renovaci notebooků, počítačů a další výpočetní technice. Nedávno také představila jediné renovační centrum svého druhu v celé střední Evropě. Na rozloze více než 9 000 m2 probíhá vícestupňový proces renovace, kterým každý měsíc projde téměř 4 000 notebooků a počítačů.

Komerční článek

 “Renovace notebooku znamená, že je ve 100% funkčním stavu. My však každý jeden kus precizně vyčistíme, otestujeme a obnovíme tak, aby byl i po vizuální stránce na co nejvyšší úrovni. Díky nejmodernějšímu technologickému vybavení patříme mezi lídry v renovaci výpočetní techniky v celé střední Evropě,” vysvětluje CEO Techsavers Jaroslav Žerebák.

Jak vidíme, z trendu renovované výpočetní techniky se stává standard, a pokud chce i vaše firma naskočit na udržitelnou vlnu podnikání, s Techsavers to bude hračka.

 

 

Techsavers - Rozhýbejte vaše podníkání s prémiovými renovovanými notebooky a počítači

Text nevyjadřuje názor redakce