Spoléhejte se na pokročilou platební bránu

Ať už řešíte libovolnou platbu mezi obcí a jejími obyvateli, musíte lidem nabídnout intuitivní metody bankovní transakce. Lidé vám platí nájem za bydlení v obecních bytech, poplatky za odvoz odpadu, parkování nebo třeba poplatek za psa.

Přesně proto je v dnešní době naprostým základem hlavně univerzální platební brána, s jejíž pomocí vyřídí obyvatelé veškeré platby raz dva. Úlevu však pocítíte i vy, protože jedním kliknutím myši získáte 100% přehled o veškerých transakcích, dluzích i dalších skutečnostech.

V tomto ohledu se vyplatí zmínit hlavně populární bránu jménem Pays. Její implementace je otázkou minutky. Stačí se pouze zaregistrovat, počkat si na aktivaci platební brány (zaplatíte za ni 600 Kč) a následně ji zkopírovat na webové stránky obce (žádné složité programování). Poté už jedete na ostro. Bavíme se o vážně jednoduchém postupu.

Co vše vlastně daná brána dokáže?

Řada bezkonkurenčních funkcí

Brána Pays vám zajistí celou řadu zajímavých vychytávek, které u konkurenčních aplikací nenajdete.

Bavíme se například o snadném generování platebních předpisů, opakovaných plateb, internetové pokladně, rychlých SMS notifikacích, posílání připomínek obyvatelům obce, systému bezplatných vratek či daňových dokladech.

Stejně tak můžete počítat i se snadným propojením s několika oblíbenými poskytovateli služeb, kteří umí pěkně usnadnit práci všem obcím (k tomu se vrátíme později).

Jasnou výhodou je i samotná cena brány. Mimo úvodní platby 600 Kč nemusíte platit žádné paušální měsíční poplatky (což je oproti ostatní konkurenci příjemný benefit). Vše stojí jen na nepatrných srážkách z příchozích plateb. Jakých?

V případě platby kartou si Pays běžně účtuje 1,5 % z celé částky. V případě platby skrz Google Pay či Apple Pay se bavíme o 1,5 %. U převodu a QR platby je to 1 %. Možností je i PayPal, kde částka činí 2,5 %.

Máme pro vás dobrou zprávu! S nejvyšší pravděpodobností budete jako obec platit podstatně méně. Čím vyšší měsíční obrat máte, tím lepší ceník získáte. Dané částky platí pro maloobchodní klienty.

Jednoduché platby za parkování

Jak jsme zmínili výše, platební brána Pays se dá propojit s dalšími službami od jiných firem.

Jednou z nich je takzvaný Parkum, což je poskytovatel moderních parkovacích systémů a zařízení. V současnosti jej používá například město Brno, stejně jako Lednice, Zlín nebo Frýdek-Místek. Co umí?

Tito poskytovatelé vám zajistí moderní závorové i bezzávorové automatické parkovací systémy, jež navíc umožní řidičům rychlou platbu online. Všechny statistiky budete mít na dosah ruky pouhým kliknutím.

Podívejte se na webové stránky společnosti Parkum pod vloženým odkazem a ihned získáte potřebnou inspiraci.

Něco pro pořadatele kulturních akcí

Pořádá vaše obec pravidelné kulturní akce? V takovém případě můžete bránu Pays propojit s další oblíbenou službou. Řeč je o portálu smsticket, který podstatně usnadňuje prodej vstupenek i propagaci celé události. Jak?

Ze všeho nejdříve se registrujete na webové stránky předprodej vstupenek. Asi za pět minut budete mít hotovo. Poté se vám ihned otevře možnost bezplatného zveřejnění libovolné akce. Prostě napíšete základní údaje (název, datum, čas a místo konání…), nastavíte cenu vstupenek pro různé druhy návštěvníků, určíte místenky a ihned začnete prodávat.

V každém případě musíte přilákat co nejvíce platících návštěvníků, aby se vynaložené úsilí vyplatilo. Žádná obec není tak bohatá, aby si mohla dovolit neustále utrácet za prodělečné akce, nemáme pravdu?

A právě proto se vám bude hodit další ze služeb těchto poskytovatelů. Ti vám na základě několika málo kliknutí myši pomohou se zviditelněním akce. Jak?

Vše začíná představením vaší události na samotných stránkách smsticket, které se chlubí návštěvností v řádech desetitisíců osob měsíčně. Vaše akce bude propagována i na webových stránkách všech partnerů této společnosti. Stejně tak i v síti prodejních míst. Celkově si ji tak zobrazí desítky tisíc potenciálních zájemců.

Chcete něco více? Pořádáte opravdu ohromnou akci a chcete si získat věhlas? Pak se spolehněte i na propagaci na sociálních sítích. Nechte společnost smsticket zasílat i reklamní SMS a e-maily. Snadno získáte návštěvníky ze všech koutů České republiky.

Možná si říkáte, že takové služby musí stát balík. Právě naopak! Zaplatíte pouze 5 % z ceny každé prodané vstupenky. Vzhledem k celkové získané péči se jedná o pakatel a investici, která se zaplatí několikanásobně.

Vstupte do moderní doby snadno a rychle

Chcete konečně snížit administrativní zátěž, ušetřit spoustu financí a ulehčit život nejen sobě, nýbrž i obyvatelům své obce? Pak si nejdříve ze všeho během několika následujících minut založte platební bránu Pays. Poté se mrkněte na Parkum. Ve finále si připravte registraci na portálu smsticket. Všechny potřebné stránky najdete pod vloženými odkazy. Hotovo – v mžiku jste vykročili vstříc snadnější práci a dlouhodobým úsporám.

Text nevyjadřuje názor redakce