Studium profesních programů se vyplatí. Proč?

Jakékoliv investice do vašeho profesního i osobního života se vždycky vyplatí a časem vrátí. Z dostupných zdrojů můžeme potvrdit, že přes 90 % absolventů potvrzuje, že se jim tato investice vyplatila, konkrétně ve formě zlepšení pracovního uplatnění nebo posunu na vyšší pozice.

Studium na European School of Business & Management SE je postaveno na Oxfordském modelu výuky, který má kořeny v britském vysokoškolském systému a podporuje samostatné uvažování studentů, vyhledávání informací a logickou argumentaci, které staví nad teoretické znalosti.

Výhody studia:

  • Studium online při zaměstnání na plný úvazek.
  • Možnost rychlejšího kariérního růstu i zvýšení platu.
  • Rozšíření sítě užitečných profesních kontaktů.
  • Velký výběr studijních programů.
  • Profesionální lektorský tým složený z pedagogů a odborníků z praxe.

ESBM je držitelem prestižních mezinárodních akreditací od renomovaných zahraničních asociací. Získala několik ocenění za vysokou úroveň poskytovaného vzdělávání a je členem mnoha významných organizací zaměřujících se na podporu vzdělávání.

Reference absolventů dokazují prestiž a kvalitu vzdělávání na ESBM. Jedním z nich je i Richard Junák, MBA, LL.M., Facility manager One Planet, One Business s. r. o. Kdy i jeho slova jsou inspirativní pro mnohé uchazeče o studium.

,,Většina lidí chce ve svém životě něco dokázat či něčím být, a proto si staví různé milníky, ve kterých si plní své sny a přání. I já jsem měl a mám své milníky. Jedním z nich bylo postgraduální studium, a proto jsem ho ve svém věku 50+ začal studovat. Provedl jsem pečlivou analýzu a ze všech škol, které nabízejí postgraduální studium mi jednoznačně vyšlo ESBM. Jejich systém vzdělávání, přístup a profesionalita lektorů, samotné moduly a odborné workshopy jsou velice inspirující, motivující a na vysoké úrovni.“

Nespornou výhodou studia na ESBM je možnost zahájení výuky kdykoliv během celého roku. Uchazeči si mohou vybrat až z 25 MBA specializací a nově i z 8 anglických specializací. Samotné studium je rozděleno do několika bloků, a studenti si tak sami volí termíny výukových dní. Velkým plusem je nově zařazení i všech specializací, napříč obory, plně v online formě. Online studium je plně srovnatelné s prezenční formou výuky a je pouze na studentovi, pro jaký typ výuky se rozhodne. ESBM se snaží neustále inovovat a zařazovat nové specializace, aby si vybrali i ti nejvytíženější.

A mnohem více. Čeká na vás výuka vedena profesionálními lektory, kteří jsou lídry ve svém oboru. E-learningový portál, ve kterém studenti naleznou informace o výukových dnech, veškeré studijní materiály a další potřebné informace.

Kontaktujte nás a dozvíte se víc. Vzděláváme interaktivně, účinně a s osobním přístupem. Přesvědčte se o tom i vy. 

European School of Business & Management

Text nevyjadřuje názor redakce