Saunia investice se těší pozitivnímu zájmu středních a menších investorů. Jejich motivace je jednoduchá, dluhopisy Saunia vyplácí úroky i jistiny vždy řádně v určených termínech a přináší tak investorům slibovaný zisk. Stejně tak tomu bylo u poslední emise v únoru letošního roku, kdy bylo investorům vyplaceno 24,85 mil Kč. Reálné zkušenosti s investicí Saunia jsou jednoznačně pozitivní.

Stabilita nabídky dluhopisů Saunia je dána silným a populárním businessem, svou roli hraje obliba značky Saunia a kvalita nabízených služeb. Široká síť poboček má své stálé zákazníky, ale také neustále přitahuje nemalé množství nových zákazníků.

Komerční článek

„Saunia jede jak dobře namazaný stroj, zvládá i náročný terén v podobě nepříjemných covidových omezení a potvrzuje svou sílu a životaschopnost. I přes netradiční zimu jsme dosáhli rekordní návštěvnosti a získali jsme 50 tisíc nových zákazníků“, komentuje uplynulé období Bohumil Píše, ředitel Saunia.

Díky obnovení činnosti po covidových opatřeních a pozitivním výsledkům v roce 2023 se rozběhla na plné obrátky také expanze a příprava na vybudování nových poboček, která musela být v roce 2021 a 2022 utlumena.

„Aktuálně probíhají jednání a máme rozjednáno několik míst pro nové pobočky v České republice, ale hlavně v zahraničí. Na nejbližší období dvou let připravujeme výstavbu 5 nových poboček, dodává k situaci kolem expanze společnosti ředitel Bohumil Píše.

Komerční článek

Text nevyjadřuje názor redakce