Elegance prvorepublikového gentlemana 

Xiaomi Watch 2 Pro LTE se vyznačují opravdu mimořádným stylem. Hodinky jsou zpracované v duchu klasických náramkových hodinek, které se na první pohled skvěle hodí k formálnějšímu stylu. Chloubou hodinek je samozřejmě 46mm displej à la ciferník s pařížským ozubeným rámečkem. Na boku se skví otočná korunka pro intuitivní způsob ovládání. Další funkce nabízejí dvě boční tlačítka.

Křišťálově čistý displej je zasazený v elegantním pouzdru a předává jasně a zřetelně všechny informace. Oproti klasice mají ale několik nesporných výhod. A nejde jen o prostý fakt, že můžete podle nálady měnit ciferníky. 

Funkce hodné 21. století 

Se systémem Google Wear OS si nosíte na zápěstí výkon více než 200 Google aplikací. Hodinky vám tak nabídnou takřka nekonečné možnosti, přičemž tou nejvydařenější je jejich schopnost zastoupit mobilní telefon. Xiaomi Watch 2 Pro LTE totiž podporují eSIM, takže je můžete používat na volání i bez telefonu. 

Můžete dokonce na hodinkách sdílet stejné telefonní číslo, jaké máte v mobilu. Tuto funkcionalitu pro Xiaomi hodinky nabízí jako jediný na trhu mobilní operátor Vodafone ve své revoluční službě OneNumber. Kromě Xiaomi hodinek si můžete tuto službu pořídit i pro některé Apple Watch, Samsung Galaxy Watch a také pro tablety nebo náhradní telefony, zkrátka pro zařízení, která podporují eSIM a umí naskenovat QR kód. 

Volejte, plaťte, monitorujte si sport i spánek 

Xiaomi Watch 2 Pro LTE jsou hodinky vhodné pro každou situaci. Díky Google peněžence a podpoře NFC můžete platit pohodlně bezkontaktně i hodinkami. eSIM přímo v hodinkách vám zajistí, že zůstanete ve spojení všude tam, kam byste s sebou nebrali telefon, například v bazénu nebo při běhu. Xiaomi Watch 2 Pro LTE totiž podporují více než 150 sportovních režimů, takže můžete sledovat své výkony a zároveň neztratíte kontakt se světem. 

Hodinky vám také pomohou sledovat dobu spánku, rozlišovat jednotlivé fáze a monitorovat další údaje (tepová frekvence, hladina kyslíku v krvi, kvalita dýchání). Bez potíží vše zvládnou ve dne v noci, na suchu i ve vodě. Vyznačují se vysokou voděodolností, perfektní výdrží baterie a v jejich těle tepe špičkový procesor pro nositelná zařízení Snapdragon® W5+ Gen 1, který hodinkám a potažmo i vám poskytuje vysoký výkon a zajišťuje plynulé, svižné a bezproblémové ovládání. 

Hodinky až o 3 000 Kč levněji s tarify od Vodafonu 

Hodinky Xiaomi Watch 2 Pro LTE běžně stojí 6 701 Kč. Existuje ale způsob, jak si je můžete pořídit s výraznou slevou. Kupte si je spolu s některými neomezenými tarify od Vodafonu včetně tarifů pro mladé do 26 let #jetovtobě. 

 

Služba OneNumber od Vodafonu, díky které můžete své telefonní číslo a neomezený tarif sdílet i na hodinkách, stojí jen 99 Kč měsíčně navíc k tarifu. Pokud si pořídíte službu OneNumber do 30. dubna, máte ji na první 3 měsíce zdarma. Od 1. května 2024 je služba za plnou cenu od prvního měsíce. 

 

 
Text nevyjadřuje názor redakce