Domácí kancelář v pracovně nebo na terase

Jeden stůl, jeden špatně osvětlený kout, jedna židle. Tak přesně takový scénář můžete s moderním pevným internetem hodit za hlavu. Superrychlý internet vám dává nekonečnou svobodu. Ostatně o tom celém home office je, o svobodě. Jakmile si jednou pustíte do bytu rychlý internet, můžete pracovat doslova kdekoli. Na balkóně, na půdě, kde vás neobjeví potomci, nebo i na terase u bazénu.

A jestli vám až na terasu běžně nedosáhne Wi-Fi signál ani ve své nejlepší kondici, prodlužte si ho pomocí výkonné Super Wi-Fi od Vodafonu s podporou Wi-Fi 6.

Rychlý internet vypomůže u sporáku i ve sklepě

Čas od času potřebuje pomoc i ten nejlepší kutil nebo kuchař. A tím nejlepším parťákem bude, jak jinak, silný internet od Vodafonu, který zvládne pustit video v nejlepší kvalitě a bez sekání i ve sklepě nebo v dílně. Stačí, abyste si s sebou na své oblíbené pracovní stanoviště vzali notebook nebo tablet a v případě nouze můžete obratem ruky vyhledat rady na internetu.

Případné zádrhele v síle internetového signálu i v tomto případě vyřeší zesilovač Wi-Fi, třeba již zmíněná Super Wi-Fi.

Zálohovat, zálohovat, zálohovat. Ale rychle!

Ať už jde o přenos pracovních dokumentů do cloudu a celkově práci s vyššími datovými objemy, nebo jen potřebujete rychle a bezpečně zálohovat obrázky z dovolené, všechno zvládnete po síti. Ehm, tedy máte-li na to dostatečně spolehlivý a rychlý internet.

Je vcelku jedno, do kterého cloudového úložiště data posíláte, pro svižný přenos dat je rychlý internet nezbytný. A Super Wi-Fi od Vodafonu pomůže i s tímto úkolem, protože dokáže automaticky vyladit výkon vaší domácí Wi-Fi. 

Pozvěte kamarády na kino a klidně i na Wi-Fi

Sledovat televizi, a to včetně Vodafone TV, dnes můžete opravdu kdekoli. Jakmile vám skončí šichta, můžete si na terase postavit svoje vlastní osobní letní kino a pozvat kamarády na promítání oblíbeného filmu.

Klidně jim k popcornu dejte také heslo na Wi-Fi, o sílu signálu se strachovat nemusíte. Moderní vysoké rychlosti fungují jednoduše skvěle i v případě, že k internetu připojíte více zařízení, která pracují v jeden moment a zároveň mají vysoké nároky na kvalitu připojení.

Přátelák v online hraní

Jejich tempo je vražedné, jejich potřeba spolehlivého internetu je enormní. Gigabyty tečou stejně rychle jako nervy a běda, jestli se hra kousne... Málokdo je na internet přísnější než nadšený gamer. S rychlým internetem se může několik hráčů připojit k jedné Wi-Fi. Vysokorychlostní internet vás zkrátka nenechá na holičkách.

Dobrou zprávou pro rodiče je, že můžete rodině dopřát špičkový gaming i bez drahého vybavení. Cloudové platformy otvírají hráčům nové možnosti. Vše ale stojí a padá na spolehlivém a rychlém internetovém připojení.

Pohon pro chytrou domácnost

V éře internetu věcí nemusí být jediné chytré zařízení v domácnosti váš telefon. Stejně chytrá může být lednička, trouba, ale i vysavač, vytápění, bezpečnostní kamera, reproduktory, osvětlení doma i venku… Výčet elektroniky, kterou dnes můžeme soustředit pod označení „chytrá domácnost“, narůstá stejně jako potřeba všechny tyhle vychytávky připojit k internetu, aby vám spolehlivě sloužily.

Průměrná domácnost dnes připojí k domácí Wi-Fi zároveň více než 5 zařízení. U chytré domácnosti se tento počet snadno zdvojnásobí, mnohdy i ztrojnásobí. A takový arzenál si zaslouží pořádně našlapaný domácí internet.

Nejlepší internet je od Vodafonu

Pevný internet od Vodafonu se nově pyšní medailí Best Buy Award. Ocenění uděluje švýcarská organizace ICERTIAS produktům a službám, které představují nejlepší nákup z hlediska ceny a kvality. A v kategorii ŠIROKOPÁSMOVÉ INTERNETOVÉ SLUŽBY dala většina spotřebitelů hlas Vodafonu. Je vidět, že modernizace sítě nese své ovoce

 

Text nevyjadřuje názor redakce

Tento článek máteje zdarma. Když si předplatíte HN, budete moci číst všechny naše články nejen na vašem aktuálním připojení. Vaše předplatné brzy skončí. Předplaťte si HN a můžete i nadále číst všechny naše články. Nyní první 2 měsíce jen za 40 Kč.

  • Veškerý obsah HN.cz
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Ukládejte si články na později
  • Všechny články v audioverzi + playlist