V malebného prostředí pražské Jenerálky, na dohled Tiché a Divoké Šárky i centra metropole, jen pár kroků od novobarokního zámečku, který je chráněn jako kulturní památka České republiky, roste bydlení pro náročnější klientelu, jež ocení nejen rozlehlé přírodní parky v okolí, ale také skvělou dostupnost historického jádra Prahy.

Bydlení nad uliční úrovní

Při vytváření celkové koncepce projektu nového bydlení na Praze 6 kladl developer mimořádný důraz na zabezpečení soukromí budoucích obyvatel. Ulice V Trníčku, kde se projekt nachází, získá polosoukromý charakter. Protože se jedná o slepou cestu, je garantováno její naprosté odstínění od tranzitní dopravy.

Návrh čtrnácti nadčasových vil a rodinných domů od renomovaného studia Abstmolen Architekti počítá s tím, že soukromé zahrady jsou terénně vyvýšené, zatímco vjezd a vchod do jednotlivých nemovitostí je zajištěn z úrovně ulice. Díky tomu budou mít majitelé jistotu, že jsou na své zahradě s dětmi či přáteli perfektně chráněni.

Komerční článek

Jedinečný standard s nádechem Vídně

Luxusní vily v Praze se pyšní vysokým materiálovým standardem a řadou chytrých technologií, které k současnému bydlení neodmyslitelně patří, včetně přípravy pro instalaci fotovoltaických panelů pro ještě hospodárnější provoz. Vnitřní uspořádání nemovitostí s dispozicí 5+kk je inspirováno filosofií rakouského Raumplanu, která klade důraz na prostupnost prostoru a jednotlivých pater a velmi vzdušný charakter samotného bydlení.

Pokud hledáte rodinné bydlení v lokalitě Prahy 6 zaostřete na nabídku posledních volných domů v top'rezidence Jenerálka.

Komerční článek

Text nevyjadřuje názor redakce

Tento článek máteje zdarma. Když si předplatíte HN, budete moci číst všechny naše články nejen na vašem aktuálním připojení. Vaše předplatné brzy skončí. Předplaťte si HN a můžete i nadále číst všechny naše články. Nyní první 2 měsíce jen za 40 Kč.

  • Veškerý obsah HN.cz
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Ukládejte si články na později
  • Všechny články v audioverzi + playlist