YD Real Estate, developerská divize YD Capital, buduje pozoruhodné portfolio projektů na prestižních adresách v Praze, Brně a vybraných výjimečných lokalitách napříč Českou republikou i v zahraničí. Nedávno dokončila několik projektů a má vplánu pokračovat ve svém růstu. Nezpochybnitelné analýzy, výběr, přidaná hodnota a následný prodej se ukázaly jako nejlepší strategie, která společnosti zajistila výjimečnou pozici na trhu. „Naše portfolio je rozděleno na dvě části – asset a development. Vassetu pokračujeme v dosavadní strategii a soustředíme se na výnosové objekty v centrech Prahy a Brna. Vdevelopmentu plánujeme zaměřit pozornost na rezidenční a polyfunkční projekty,“ uvádí ředitel divize Lubomír Pecl. 

První projekt revitalizace překročil výnos 100 milionů Kč 

Jednou z prvních úspěšných realizací byl projekt Residence Auerswaldova. Revitalizace staršího objektu měla za cíl přinést nový život do městské čtvrti v širším centru Brna. Tento projekt zahrnoval kompletní rekonstrukci staré budovy a jeho přeměnu v moderní bydlení s33 byty různých velikostí (1+kk až 3+kk) a komerčním prostorem v přízemí. Výnos přesahující 100 milionů Kč úspěch tohoto záměru jen potvrzuje. 

Domy pod Pálavou předčily očekávání o 20 % 

Dalším významným projektem vportfoliu YD Real Estate jsou Domy pod Pálavou v Klentnici. Dva rodinné domy sčtyřmi bytovými jednotkami a ateliéry byly kompletně prodány, přičemž výsledný výnos překonal plánované cíle o 20 %. Cena metru čtverečního dosáhla až na 75000Kč/m2„Úspěšnost projektu se odráží v komunitě, kterou samovolně vytvoří. Jako developer prodáváte lidem střechu nad hlavou a prostor, kde budou pracovat, odpočívat nebo trávit čas se svými rodinami a přáteli. Musí se tam prostě cítit dobře, vysvětluje Lubomír Pecl. Jako další příklad úspěšného projektu uvádí Residenci Zahradní město vBučovicích. 

Domy pod Pálavou
Domy pod Pálavou, Foto: komerční článek

Zahradní město téměř pokořilo výnos 100 milionů Kč 

VBučovicích YD Real Estate postavila 14 stylových domů se zahradami, které jsou ideální pro rodinné bydlení poblíž Brna. Tento projekt byl plně prodán s výnosem téměř 100 milionů korun. Teď poskytuje obyvatelům komfortní komunitní bydlení vklidném prostředí. „Projekt bude žít nejen za zdmi každého bytu, ale i mimo ně, na terasách, v zahradách, na hřištích a podobně. Tím se pro mě vyznačuje jedinečný a úspěšný projekt: že žije i vně zdí bytu, hodnotí a uzavírá úspěšnost projektu ředitel divize Lubomír Pecl. 

YD REAL ESTATE 
Je součástí investiční skupiny YD Capital, která vznikla na pevných základech mnohaletých zkušeností předních specialistů. Divize necílí jen na developmentale také na to od základu budovat projekty, jež mají smysl po investiční, společenské i rozvojové stránce. Strategicky tvořené portfolio se skládá primárně z výnosových nemovitostí především na Praze 1 a z developmentu i redevelopmentu stávajících nemovitostí a rekreační výstavby. 

Tým tvoří renomovaní a zkušení specialisté sléty praxe pod vedením divizního ředitele YD Real Estate a člena představenstva YD Capital Lubomíra Pecla. 

Text nevyjadřuje názor redakce

Tento článek máteje zdarma. Když si předplatíte HN, budete moci číst všechny naše články nejen na vašem aktuálním připojení. Vaše předplatné brzy skončí. Předplaťte si HN a můžete i nadále číst všechny naše články. Nyní první 2 měsíce jen za 40 Kč.

  • Veškerý obsah HN.cz
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Ukládejte si články na později
  • Všechny články v audioverzi + playlist