Integrace platformy Proficenovky s Money ERP umožňuje plně automatizovat přeceňování a popisování zboží na základě dat vložených v informačním systému obchodníka. Implementace proficenovek eliminuje většinu chyb, k nimž dochází v prodejnách při přeceňování zboží, obchodníkům šetří čas i prostředky a současně vychází vstříc sílícímu tlaku českých spotřebitelů na cenové akce.

Elektronické cenovky využívají technologii elektronického papíru a inkoustu a mohou nést řadu informací, například popisky produktu, hodnocení výrobku, QR kódy s odkazy a mnoho dalšího. Cenovky mají různé rozměry, jsou odolné vůči vlhkosti i mrazu a vestavěná baterie je může pohánět 5 až 10 let. Aktualizace obsahu cenovek a štítků a synchronizace s pokladními systémy probíhá bezdrátově z centrálního systému Money ERP, případně lokálně skrze integrované NFC.

Elektronické cenovky a štítky najdou uplatnění v maloobchodních i velkoobchodních prodejnách, ve skladech nebo ve výrobních provozech. Možnost automatické aktualizace jejich obsahu daty z infomačního sytému Money ERP znamená obrovskou úsporu času při označování zboží a produktů, včetně možnosti provádění změn v reálném čase,“ říká Radek Bábíček, jednatel společnosti Satomar.

Uživatelům informačního systému Money ERP přinášejí výhody především v následujících oblastech:

Maloobchodní a velkoobchodní prodej – Běžné označení zboží, snížení ceny na konci pracovní doby nebo „happy hours“. Změny se okamžitě promítnou i do pokladních systémů.

Výroba, skladování a logistika – Automatické změny označení produktů v reálném čase umožňují získávat informace o přesném stavu zboží, obsahu balení apod.

Kancelářský provoz – Proměnlivé označení techniky, kanceláří a zasedacích místností atd.

Komerční článek

Propojení elektronických cenovek s Money ERP

Money ERP obsahuje všechny informace o produktech, včetně jejich vlastností a cen, proto je vzájemné propojení klíčové. Změny informací provedené v systému Money ERP, se do elektronických cenovek promítnou během několika sekund a lze je naplánovat na konkrétní datum a čas. V Money ERP lze také nastavit slevu v procentech nebo výši marže a systém částky přepočte a odešle do cenovek.

Spolupráce společností Seyfor a Satomar přináší jedinečnou výhodu v napojení Money ERP na systém Proficenovky.cz prostřednictvím rozhraní API. Tato přímá integrace umožňuje přenos dat v reálném čase, na rozdíl od dávkových přenosů ve vyhrazených intervalech nebo manuálního importu změn. Pomocí nových integrací a dalších inovací si Money ERP stále udržuje přední pozici mezi podnikovými informačními systémy,“ dodává Martin Kudrna, výkonný ředitel divize Midsize business a člen představenstva společnosti Seyfor.

V ČR je v současné době možné využít dotaci na elektronizaci prodejen ve výši 125 000 až 1 000 000 korun. Dotační výzva Technologie pro MAS pokrývá oblast digitalizace a automatizace malých a středních podniků, výše příspěvku může dosáhnout až 50 % celkových nákladů. Více informací je na stránkách MPO ČR.

Text nevyjadřuje názor redakce

Tento článek máteje zdarma. Když si předplatíte HN, budete moci číst všechny naše články nejen na vašem aktuálním připojení. Vaše předplatné brzy skončí. Předplaťte si HN a můžete i nadále číst všechny naše články. Nyní první 2 měsíce jen za 40 Kč.

  • Veškerý obsah HN.cz
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Ukládejte si články na později
  • Všechny články v audioverzi + playlist