Jaké jsou výhody letu soukromým letadlem?

Letadlo čeká na vás, a to už je samo o sobě veliká výhoda, díky které je pro vás cestování mnohem příjemnější. Na letišti stačí být 20min před odletem. Poté jdete plynule přes kontrolu do letadla bez čekání. Kolik destinací si zvolíte za den obletět je na vás, což oceňují zejména businessmani. Na palubě se kvalitně najíte, máte 100% soukromí, můžete si vzít mnohem více zavazadel a zároveň kolik chcete tekutin a jiných produktů. S vašimi kufry se nakládá s péčí. Samozřejmostí je z naší strany podpora 24/7 nebo zajištění navazujících transferů. 

Za jak rychle umíte ve WAPE JETS poskytnout privátní letadlo?

Pokud je letadlo na trhu dostupné a v dané destinaci, jsme schopni odletět do 3h od podpisu smlouvy a zaplacení plné částky, kterou je možné uhradit i pomocí kreditní karty. To nám umožňuje jednat velmi rychle a efektivně. Klienti, kteří s námi létají často a mají u nás depozity, mohou odletět i dříve, pokud to letové okolnosti umožňují.

Exteriér

Jsou lety private jety přímé?

Všechny lety, které realizujeme jsou vždy přímé, to je v našem odvětví základ. Dnes je možné soukromým jetem letět i přímý mezikontinentální let. Čas jsou peníze, to si velmi dobře uvědomují naši klienti i my. Do mnohých míst jako je Poprad a St. Gallen doletíte pouze s privátním letadlem. Města jako Nice/Monako, Gdaňsk, Sion,  Salcburk aj. je možné z Prahy odletět bez mezipřistání pouze s námi.  Pokud se např. potřebujete během jednoho dne dostat z Prahy do Košic a zpět, musíte se vrátit přes Rakousko či Polsko, kdy let s mezipřistáním zabere i více než sedm hodin. Soukromým letadlem absolvujete komfortně každý z letů za hodinu a v čase, který si zvolíte vy sami. Letadlo vás vyjde od zhruba 8.000 EUR pro až sedm pasažérů, tozn. že jedna cesta každého cestujícího v takovém případě stojí 570 EUR. To je dnes dokonce méně, než zaplatíte v některých dnech za aerolinku v business class s přestupy.

Kolik letů je možné za den uskutečnit?

Tolik, kolik umožní klientův harmonogram. Naposledy jsme letěli do čtyř zahraničních měst. Kromě toho se vždy přizpůsobujeme potřebám klienta tozn. že pokud skončí schůzku dříve, odlétáme v nejbližší možný čas, jestliže se naopak klient zpozdí, zajistíme odlet v dobu, která jemu vyhovuje a posuneme celý další program.

Jaká soukromá letadla poskytujete?

S WAPE JETS máte přístup k jednomu z nejrozmanitějších porfólií bizjetů na světě. V nabídce, kterou můžete shlédnout na našem webu https://wapejets.com/letadla/, máme vše od těch nejmenších privátních letadel pro maximálně tři osoby až po ta největší, obvykle pro osmnáct pasažérů. Primárně se zaměřujeme na proudová letadla, rádi zajistíme ale i vrtulová. Klient od nás standardně dostává nabídku složenou z několika odlišných typů jetů, aby měl na výběr v otázkách velikosti letadla, rozsahu služeb i ceny. Záleží na něm, co ho nejvíce zaujme.

Čím se WAPE JETS liší od konkurence?

Hodnoty společnosti jsou založeny zejména na individuálním přístupu, diskrétnosti, spolehlivosti a bezpečnosti. Pro mě osobně je také důležité, aby byla pro obě strany spolupráce příjemná.

Více informací: www.wapejets.com

 

O WAPE JETS

WAPE JETS poskytuje komplexní škálu služeb a řešení v soukromé letecké dopravě.  Pronájem a prodej privátních letadel i travel management spadají do portfolia společnosti již mnoho let. WAPE JETS je členem prestižní mezinárodně uznávané organizace EBAA (European Business Aviation Association) a ACA (The Air Charter Association). Základ společnosti tvoří profesionální a individuální přístup ke každému klientovi a také spolupráce s předními světovými výrobci letadel. Priority společnosti stojí na čtyřech pevných pilířích: bezpečnost, diskrétnost, flexibilita, individuální přístup.

Text nevyjadřuje názor redakce

Tento článek máteje zdarma. Když si předplatíte HN, budete moci číst všechny naše články nejen na vašem aktuálním připojení. Vaše předplatné brzy skončí. Předplaťte si HN a můžete i nadále číst všechny naše články. Nyní první 2 měsíce jen za 40 Kč.

  • Veškerý obsah HN.cz
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Ukládejte si články na později
  • Všechny články v audioverzi + playlist